Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A fák mennyiben segítik a...

A fák mennyiben segítik a városi levegő minőségének javulását?

Figyelt kérdés

Illetve a mikroklíma kedvezőbbé tételét (nyáron, a lombjukkal)?


Esetleg ha valami kimutatás van erről, belinkelitek?

Vagy tudjátok esetleg?


Egy fás utca mennyivel jobb egy nem fásnál?


2013. dec. 19. 23:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Azért te se akarsz olyan helyen élni, ahol semmi természetes nincs, még pár darab fa se az utcában.



Nyilván nem angolul és nem bivalykomoly kutatási eredmények érdekelnek. De lassan semmi...

Manapság le van nézve, aki érdeklődik, aki tudást akar, legalábbis, ha nem humán, hanem reál területen akar tudást. Olyan gyönyörű világban élünk...

Vagy nesze neked 4 mondat vagy nesze neked ha ennyire akarod bonyolult, angol kutatási eredmények.


Egyébként arról se tehetek - és igen, nem tehetek, mert átvertek! -, hogy rossz szakra mentem az egyetemen, ahol csak felkeltik az ilyen irány érdeklődést... de ki nem elégítik.



Bizonyos méretű pórfrakciók esetében egyébként biztos forrásból tudom, hogy park belsejében kevesebb, Budapesten, kedves faellenzők.

Meg a zöldfalaknak is biztos van haszna, külföldön ezért kísérleteznek velük. Gondolom én.

2013. dec. 30. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!