Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elektromágneses...

Hogyan lehet elektromágneses impulzust létrehozni? (amelyik ki nyírja az elektromos eszközöket)

Figyelt kérdés

2013. dec. 22. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennek "klasszikus" módja egy atombomba robbantása.
2013. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Need for Speedben volt ugye?
2013. dec. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem. És én egy pusztítás mentesebb módra gondoltam nem az embereket akarom kinyírni hanem a gépeket.
2013. dec. 22. 18:24
 4/10 anonim ***** válasza:

"Non-nuclear electromagnetic pulse (NNEMP) is a weapon-generated electromagnetic pulse without use of nuclear technology. Devices that can achieve this objective include a large low-inductance capacitor bank discharged into a single-loop antenna, a microwave generator and an explosively pumped flux compression generator."

Forrás: [link]


Tehát nagykapacitású kondenzátor kisütése hurokantennán keresztül, mikrohullámú generátorral, vagy robbanással táplált fluxus sűrítő generátorral.


Katonai alkalmazás:

[link]

Magyarul:

[link]

[link]

2013. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező!Na ebben én is benne lennék,de komolyan!!!Főleg az automatikus rendszerűekre,mert java részt ez is közrejátszik a munkanélküliségekben,mert a gép után nem kell adózni,se tb.járulék semmi...
2013. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5: [link]

Volt már, köszi.

2013. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Más miatt kérdeztem. Szerintem egy idő után meg oldódik ez a gépes kérdés amúgy. Valami szabályozással vagy akármivel. Mert különben mindenkinek csak kára lesz belőle. Még azoknak is akiknek a gyárában dolgozik a robot. Bármit előállíthatnak robotokkal ha közben nincs ki meg vegye.
2013. dec. 22. 23:20
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os.Na most elolvastam a linkedet.Erről tényleg nem tudtam.De,hogy az ember soha nem tanul a történelemből az is biztos,mert újra és újra megismétli önmagát.Pl. a Római kőgazdagék is "robotokkal" rabszolgákkal dolgozatattak,de a Római népnek meg nem volt munkája ebből kifolyólag nem tudtak adózni,nem volt pénzük semmire,így összeomlott az egész rendszer.Nincs adó> nincs sereg!Így könnyű préda lett a barbároknak,főleg a hunok királyának,mert ő még meg is fenyegette őket,hogy nem mi adózunk nektek,hanem vagy te perkálsz,vagy megdöglesz!A kérdezőnek 100%-ban igazat adok,mert ő is látja ezeket!Most is mi van?Nézz körül a diákok többsége olyan szakmát választ,ami most még él,de előbb-utóbb az is össze omlik!
2013. dec. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tök jó hogy mindenki meg látja az ilyen dolgokat a történelemben csak azok nem akiknek kellene tudnának tenni valamit az ügy érdekében.
2013. dec. 23. 11:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert nekik mi érdekük ebben?Szerinted?Ezeket a gazdag milliárdosokat már elkapta a "gépszíj".Pl:Egy 80 éves multi milliárdos,minek terjeszkedik,minek akar még többet?Mert ez már egy verseny,hogy melyiknek van több vagyona,hatalma,kerül amibe kerül!Az ő kis szaros életét bebiztosította nem gyengén.A verseny szellem hajtja őket!Nézd a Németeket!Nagyon kiváló mérnökeik vannak,de zsiványok is,mert van egy technológiájuk és naná,hogy kell a többi országnak is,ők meg naná hogy eladják,mire berendezkednek át állnak beleölnek egy rakat pénzt,addigra ők már egy új és jobb technológiával gyártják a saját cuccaikat.Közben nagyban készülnek a rajzok a következőre...És jön az unió,hogy azt régit meg be kell tiltani,mert pl.nem környezetbarát,így megint meg kell vásárolni!Hisz muszáj a nyugatot majmolni!!!:)Most kap a 8 éves kislányom egy okos telefont Karácsonyra a nagyszülőktől,elhiszed mennyire pipa vagyok érte!Idáig a természetet szerette,a szabad bicózást stb...ezzel rontjuk el ezt a generációt!Már évek óta nem láttam kint egy gyereket se,hogy focizna vagy akármit játszana is,max,valami fülhallgatós kütyüvel!Ettől még nem vagyok maradi,de ebbe belenevelni a világot szörnyű!
2013. dec. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!