Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A középiskolás felvételi...

A középiskolás felvételi idejéig még mivel tudok gyakorolni?

Figyelt kérdés

Megcsináltam az előző évi feladatokat ( fejlödtem mert pl matekból 20at értem el az elején most meg már olyan 30 körül , nyelvtanbol meg 30 rol 40re átlagosan igy a végefelé)

matekból a 9es feladatokat sose tudom ( az a kocka, térfogatos izé) Ja és felvételi előtti napokon majd mit tudok csinálni , hogy kicsit jobban fogjon az agyam ?

Mennyit aludjak , tanuljak -e még?

Ja és az tényleg igaz , ha nem ugy kezdem neki hogy ugyis rosszul fog sikerülni , ha nem ugy , hogy most én koncentrálok és a maximumot adom ki magamból és nem izgulok jobban fog sikerülni?



2013. dec. 29. 13:09
 1/2 anonim válasza:
Vegyél könyvesboltba középiskolai felvételi gyakorló könyveket engem az készített fel.:)
2013. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köaszi akkor majd veszek :) Arra tudtok tippet mondani hogy mit csináljak az előtti napon hogy jobban tudjak koncentrálni ?
2013. dec. 30. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!