Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért titkolná el az egész...

Miért titkolná el az egész világ elöl majdnem minden kormány, hogy az idegenek léteznek?

Figyelt kérdés

Mivel szerintem az idegenek semmikép sem rosszindulatuak, mert semmi értelme nem lenne kiirtani egy egész civilizációt hogy a Föld az övék legyen, mivel annyi Földhöz hasonló bolygó van még. És mindenféleképpen elöbb-utóbb lesz pánik amikor kiderül hogy léteznek, szóval végülis már most is kiderülhetne, igaz, hogy felborítaná az egész hitvallást és pánik lenne mindenhol, de ez 1-2 év alatt "természetes" lenne. Sőt technologiát adhatnának úgy hogy nem kéne titkolnia a nagy kormányoknak, és béke lenne mindenhol, nem lennének betegségek, és beutazhatnánk az egész univerzumot...


Akik azt szeretnék írni, hogy nem léteznek idegenek, azok ne írjanak! Kösz :D



2014. jan. 1. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem akarlak bántani, de azt javasolnám hogy tanulj egy kis történelmet, és majd rájössz hogy-ha léteznek is idegenek-és a kormányok tudnak is róla, akkor miért van az mégis hogy eltitkolják...majd rájössz miért. Azt meg ne is várd hogy az embereknek majd csak úgy puszira adnak technológiát az idegenek, már mért adnának? Előbb írtanának ki minket egy vírussal, utána az egész bolygó az övék lenne.
2014. jan. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a gonosz, csúnya, rosszindulatú kormányok mindig eltitkolnak mindent, amit nekünk, tisztességes polgároknak tudnunk kéne, és egyébként is minden lehetséges módon kitolnak a kisemberrel... de szerencsére mindig vannak olyan megvilágosodott zsenik és hősök, mint te, akik átlátnak a ravaszságaikon és elképesztő intelligenciájukkal rájönnek azokra a dolgokra, amiket a kormányok titkosszolgálataiban dolgozó legjobb szakemberek a legmodernebb eszközökkel igyekeznek eltitkolni! Mindig is csodáltam az ilyen tehetségeket, mint te!
2014. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez már megint a vicc rovat?
2014. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező,nem azt írom neked hogy nem léteznek,sok milliárdnyi galaxis van sok milliárdnyi csillaggal,eddigi tudásunk szerint még rengeteg helyen kialakulhatott élet,esetleg intelligens létformák,de hogy jártak volna már itt az kevésbé valószínű

Egy olyan civilizáció,ami képes több ezer,millió,milliárd fényévet utazni annak a technológiája is fényévekkel van előttünk,ha elakarnák foglalni a bolygónkat azelőtt megtennék hogy ezt bárki egyáltalán felfogná,az együttműködésnek sem lenne sok értelme az ő részükről,hiszen jóval előttünk járnak

De ha jártak is már itt valószínűleg tökéletesen hidegen hagyja őket a létünk

2014. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne fantáziálj kedve kérdező, hanem tanulj. Akkor arra is rájössz, mi a hiba a gondolatmenetedben.

Vagy - mint írtad - úgy gondolod, jöttek titokban az idegenek, körbenéztek hol vannak kormányok, velük bizalmasan közölték, hogy ők idegenek, de ne árulják már el a többieknek. És azóta is csak a kormányokkal (na nem minddel, csak a kiválasztottakkal) tárgyalnak, a többi kormány meg észre se veszi ezt. Különben már csak heccből is (mert őt kihagyták) elárulná. Na és mi van a bukott kormányokkal? Akiknek előzőleg elárulták, de már nem kormánytagok. Ők se mesélnek, mert titoktartási fogadalmat kötöttek?

Ha kicsikét még tanulsz, rá fogsz jönni, nem így működik a világ. Idegenek nélkül se.

2014. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Már miért lenne pánik? Ha kokettálnak a Föld kiválasztott kormányaival, elég sanszos, hogy nem akarják sietve leigázni a Földet. A világvallások egyike se zárja ki a földönkívüliek létét, a hivatalos állásfoglalásuk szerint legalábbis. Nem lenne tömeghisztéria belőle, így különösebben érdekük sem lenne titkolni a kormányoknak a dolgot, azonkívül nem is tudják ezt rövid vagy középtávon megoldani.


Azonkívül az űrlényektől sem lenne logikus lépés, hogyha akarnak valamit akkor ezt egy kormánytól kérjék, ne az egész emberiségtől. Márpedig ha üzletelnek velünk, feltehetőleg nem akarnak kiirtani.

2014. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Feltehetően annyira foglalkoznak velünk az idegenek, mint én azzal a hangyabollyal, ami mellett elsétáltam valamikor.


Egyszerűen értelmetlen az emberiséggel foglalkozni.

Ha voltak/lesznek is itt idegenek, és foglalkoz tak/nak majd az emberekkel, szerintem csak kíváncsiságból teszik/tették.

2014. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nagyjából mind értelmes választ. Az első fogott meg hogy miért adnának technologiát, hát azt nemtudom:D.

Tényleg elég hülye kérdés volt, ezért is kösz a választ, de szerintem az idegenek nem hagyják figyelmen kívül a Földet, tetszik nekik az emberiség, ha én alien lennék akkor nem otthon a szülőbolygómon ücsörögnék, hanem figyelnék más lakott bolygókat.

2014. jan. 4. 09:56
 9/10 Márk0422 válasza:
Szerinted honnan van a mai gyors technikai fejlődés amúgy nem ölnék meg az embereket sztem te sem bántanád az álataidat csak ez egy kicsit más mert ök teremtették az embert az egy dolog hogy természetes kiválasztódást mondanak a nagy tudósok de csak egy ideig de viszont ök felelősek hogy két lábon tudj járni hogy tudj gondolkodni hogy ne legyél olyan szőrös mint egy majom hogy tudj beszélni stb ami nélkülözhetetlen az emberi élethez
2014. júl. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző, ennyire megfogott a Prometheus?
2014. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!