Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Letudná valaki nekem fordítani...

Anonim86 kérdése:

Letudná valaki nekem fordítani német nyelvre? Hálás köszönet érte

Figyelt kérdés

A fiatalok a szabad idejükben.

A fiúkat és a lányokat egyaránt megkérdeztük mit csinálnak a szabad idejükben, néhol nagyon eltérőek a két nemnél a válaszok valahol pedig alig van különbség.

A lányok 67 %a a szabad idejükben találkoznak egymással míg a fiuknak csak az 57%a. A fiúk 17 százalékkal többen néznek Televiziot szabad idejükben. A fiúk vásárloni csak 5%a szeret szabad idejében míg a lányok 22%al többen.

Számomra ami a legmeglepőbb dolog, hogy a családjukkal alig vannak, a lányok mindössze 21%a mí a fiúké csak 11%. A lányok nagyobb része inkább olvas szabad idejében még a fiuk kicsit több mint a negyede olvas. Amin a legjobban meglepődtem az az gigy a fiuk csak 31% a sprotol ami szerintem elég kevés. A lányoknál ami meglepő, hogy csak 27%a szeret vásárolni.



2014. jan. 26. 12:34
 1/4 anonim válasza:
kiváncsi leszek erre a forditásra, mivel az már magyarul nagyon primitiven le van irva.
2014. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Jugendliche in ihrer Freizeit.

Wir haben Jungs und Mädchen gefragt was sie in ihrer Freizeit machen.Wir haben verschieden aber auch gleiche Antworten bekommen.67 Prozent der Mädchen treffen sich mit einander und nur 57 prozent der Jungen.Die Jungs sehen 17 prozent mehr fern als die Mädchen. 5 prozent der jungs mag es zu shoppen/einkaufen.Die mädchen gehen 22 prozent mehr shoppen/einkaufen als die Jungs. Für mir ist der überraschender/verrinder Fakt ,dass 21 prozent der mädchen mit ihrer Familie sind und nur 11 prozent der jungs. Die mädchen lesen gern in ihrer Freizeit aber nur einviertel der Jungen lesen auch. Was ich noch überraschend fand ,dass nur 32 prozent der jungs sport treiben.ich glaube ,dass es sehr wenig ist. Bei den mädchen fand ich noch interessant und verwirrend ,dass nur 27 prozent von ihnen gerne shoppt/einkaufen geht.

2014. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Für mich ist überraschend, dass
2016. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem für mir -
2016. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!