Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az álmodozás milyen mértékben...

Az álmodozás milyen mértékben befolyásolja az álmokat?

Figyelt kérdés
Például arra gondolok, hogy ha mondjuk ébren arról "álmodozom", hogy superman vagyok, akkor arról is fogok álmodni? Mennyire válik ez be?
2008. júl. 18. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Van, aki meg tudja csinálni, hogy arról állmodik, amiről akar, amire gondol. De ehhez szerintem gyakorlás kell. Elalvás előtt sokáig kell álmodozni egy adott dologról, és ha minden igaz, akkor erről fogsz álmodni. De nem mindenkinek sikerül.
2008. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
97%
Nálam gyakran előfordul hogy amin vagy akin jár az agyam még elalvás előtt is,az marad az álomban is.Éjjel felébredek pl.wc-re kell menni,és frissen az álomból ébredve még emlékszem és tudom mit álmodtam.Ezt nem kell gyakorolni ,szerintem ez természetes folyamat,az agyadban elalvás előtti gondolatok,folytatódnak álom állapotban,(mert mint tudjuk az agyunk nem pihen)csak azt nem tudatosan irányítod.A baj hogy reggelre sok álomra nem emlékszünk,ezért nem tudsz róla.
2008. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Nálam szokott olyan is lenni, hogy ha ugy kezdek ébredezni és már úgy nagyjából tudatomnál vagyok, akkor eltudom érni, hogy visszagondolok az álmomra és onnan folytatva az álmomat alszom:D és ez olyan jó mert sokáig tudok álmodni azzal a ledves személlyel...:)
2008. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Hopp véletlen 2x ment el. bocsi
2008. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Elvileg a minket napközben is foglalkoztató dolgokkal álmodunk. Az álom éppen amiatt alakul ki, hogy képtelenek vagyunk "elengedni" ezeket. Párszor előfordult, hogy teljesen tisztában voltam vele, hogy álmodom, és irányítani tudtam az eseményeket. Mit ad Isten, én is rögtön repülni próbáltam, vagy dugni.
2008. júl. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
24%

semmilyenben.

egyébként nemtudom hogy ki képes még rá, de én félálomban valamennyire tudatosan tudom irányítani az álmomban történteket :D pl.: repülés, láthatatlanná válás, tárgyakat tudok spawnolni, mások szemszögéből látni a dolgokat

2008. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Az én módszerem:

1.Elalvás előtt helyezkedj el kényelmesen.

2.Most gondolj arra, amiről szeretnél álmodni.

3.Addig gondolj rá amíg el nem alszol tőle.


De azért elmondom, hogy nem biztos hogy mindenkinél beválik.

2008. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
ez am ök lol... egyszer azt álmodtam, hogy szárnyaim vannak,tudok repülni, aztán álmomban valahogy rájötem hogy alszok, és ez egy álom... onnantól elkezdtem élvezni, viszont nemtudom lehet hogy túl földhözragadt vagyok, de eszembe jutott, hogy a valóságban nem tudok repülni, és onnantól, akár hogy szerettem volna, még álmomban sem ment ...
2008. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!