Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Angol szöveg, van benne hiba?

Angol szöveg, van benne hiba?

Figyelt kérdés

[link]


Angol szóbelire tanulok, de nem vagyok teljesen biztos benne, hogy teljesen helyes. Jó angolos tud segíteni? :)


2014. febr. 2. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Van.
2014. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, de szükségem van arra is, hogy megtudjam, mi lenne az.
2014. febr. 2. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:

health really means: health actually means it also possible: it is also possible


to good health: for good health


Health cares are cover all people and they're nearly free: health care covers all people and it is almost free.


their health cares: their helath care


Health cares may be benefit in kind and monetary allocation.: ezt nem értem


Benefit in kind may be the price of medicine support: ezt se


Monetary allocation are sick-pay and child care allowance and fee.: ezt se


Important institute is the sick-pay what is paid by the employees and social insurance. When an employer is sick, go to the doctor and stay at home, he or she gets the 70 per cent of his or her salary as sick-pay: itt és később is az employee és employer fel van cserélve. Valamint nem "go to the doctor", hanem "he or she goes to the doctor and stays".


Többek között.


Amúgy meg már évek óta nincs vizitdíj.

2014. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! A második felét levágtam, majd keresek még hozzá mást. :)
2014. febr. 2. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!