Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a lényege a gyorsolvasásnak?

Mi a lényege a gyorsolvasásnak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 05:11
 1/3 Wadmalac ***** válasza:

Hogy gyorsan lehessen olvasni. :)

Egyébként a fotografikus memóriára alapoz, aki ebben már "profi", az gyakorlatilag a szemével "lefényképez" egy oldalt és máris lapoz.

Állítólag tanulható, de számomra gyanús, hogy ehhez azért nem semmi alapképességek kellenek.

2014. febr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elég érdekes dolognak tartom, nagyon gondolkozom rajta, hogy beiratkozom rá, csak kicsit sokallom az árát.

Eddigi utánaolvasás, videó nézés, tanfolyamokról készült képek alapján észrevettem, hogy kb. ugyanarról szólhat mint:

"A hatékony tanulás mesterfogásai"-ban alkalmazott elmetérképet is alkalmazzák.

Mint ebben a videóban:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=gz..


Valaki nem tudna segítséget, információt a tanfolyamon elhangzottakról?

Nagyon érdekel a dolog, de sajnos anyagilag nem állok úgy, hogy ezt a 40-60e. Ft-ot kifizessem.

2014. febr. 3. 09:50
 3/3 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy gondolkozom rajta, hogy beiratkozom a tanfolyamra. Pontosan erre gondoltam:

[link]


Nem reklámozni akarom, csak tisztázni szerettem volna amiről írtam.

2014. febr. 3. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!