Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen tudományos könyveket...

Milyen tudományos könyveket olvastatok amelyek nagyban befolyásolták a világról alkotott képeteket?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Virágot Algernonnak

Neuromancer

Cion bölcsei

A bor filozófiája

2014. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, tudományos volt a kérdés... elnézést.

Ha tudományos könyvekről van szó:

Zomotor Ádám bácsi - Menetdinamikája fantasztikus olvasmányos és tanulható volt. Kétszer átolvastam és fejembe volt a képletek és mögöttes elmélet 2/3a.

Hawkingnak az Idő rövid története egy időben sokat elgondolkodtatott.

2014. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vajda János: Az energiatétel sérülése hullámterekben.

Műve tényleg villamosmérnöki nyelven íródott, ezért találkoztam az úrral. Kísérletekkel is bebizonyította előttem hogy hány kivétel van az energiamegmaradás törvénye alól. Ettől kezdve rájöttem, amire ő is, hogy az emberiség még a tanított és nyilvánosságra hozott fizikát is úgy alakítja, hogy az a jelenlegi energetikai üzlet érdekeinek megfeleljen. És nem a valós tudományt tanuljuk, vagy csak hiányosan.

2014. márc. 2. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biblia
2018. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!