Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mily vároosok kapnának atombom...

Mily vároosok kapnának atombombát?

Figyelt kérdés
Szóval van valami feltérképezés esetleg feltételezés ha elkezdődne egy atomháború akkor európa melyik városai kapnának atombombát erre vagyok kíváncsi.
2014. márc. 22. 21:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért!:)
2014. márc. 22. 21:32
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha lennének erre tervek, és nyilvánosak lennének, akkor már itt is lenne az a háború. Szóval nem tudni. Attól függ, ki robbantaná ki és ki ellen, meg aztán hogy alakulnának a szövetségi rendszerek.
2014. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elsődleges célpont,mindig a stratégia!Gondolom M.o-n se Miskolcot szórnák meg,hanem a katonai bázisokat és persze a fővárost!
2014. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ahogy én nézem itt már nem nagyon van szövetség csak vannak nagyhatalmak ami mind az a bizonyos tortát a karják maguknak.Szóval szerintem ha egy elkezdi akkor az összes többi is repteti a sajátját.Azért gondolom európa nagyjai mint Németország Franciaország Anglia kapna szépen.De lehet hülyeséget írtam!
2014. márc. 22. 22:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy bárki is kilőne atomot. Értelmetlen lenne.


Az atomfegyver bevetése egyedül a második világháborúban volt "értelmes" - megadta a szükséges hatalmas sokkot a japánoknak, amivel jelezték, hogy a) ennyit tudunk pusztítani egy bombával b) meg is tudjuk ismételni.


Manapság az összes nagyhatalomnak van kellő atomfegyvere ahhoz, hogy értelmetlen legyen egyet is bevetni. Minden katonai vezető tisztában van vele, hogy egy atomrakéta kilövése a saját országának pusztulásával fog járni. Ezt tudják pontosan az oroszok, a kínaiak, és az amerikaiak is. Az atomfegyver szerepe az elrettentés - "Ha te kilövöd, én is elpusztítalak téged".


Sokkal jobban kell aggódni inkább a gazdasági háborútól, hidd el. Egy egymásnak feszülő gazdasági háború sokkal, sokkal rosszabb, és sokkal tovább elhúzódó helyzetet okozna, mint egy atomvillanásban elporladás. Összeomló gazdasági helyzetben, élelmiszer és/vagy nyersanyag hiányban haldokló gazdaság, és azt azt követő káosz sokkalta rosszabb mint egy atombomba.

2014. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát azt már most érezni h a nyugatnak kezd vége lenni mint amerikának mint európának.szerintem az únió nem is sokái fogja húzni esetleg most egy kicsit továbbhúzza majd ha kap egy kis részt ukrajnából addig még szét nem lopják dehát abból is csak majd a gazdagabb országok járnak jól.De igazából a legnagyobb probélma ah h az ásványianyagok kezdenek fogyni aminek a legnagyobb problémája h a valamikori világtermelők (szén fűtőanyag stb) is kezdik megtagadni az eladást mert annyira kezdenek kimerüli h már csak a saját országának termel.a gazadaság meg 2006 óta csak egy helyben áll.ezért is megy mindennek szépen lassan fel az ára.minket meg azzal butítanak h majd szebb jövő lesz!csak nemtom miből!


Köszönöm a Válaszokat!

2014. márc. 22. 23:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még a leszerelés után is overkill helyzet van a földön, azaz több fegyverrel rendelkezünk, amely a bolygó teljes elpusztításához szükséges. Egy atomháború a nukleárison kívül egy másodlagos láncreakciót is kiváltana, mindenki bevetne mindent, s nem maradna semmi.
2014. márc. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, azt már vagy 50-60 éve ismételgetik, hogy a nyugatnak kezd vége lenni, és összeomlik náluk minden.


Aztán köszönik szépen, elvannak.

2014. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozászóló!a lényegen nem változtat minden fogyóban van.Az egyi legérdekesebb statisztika amit egy könyvben olvastam h ha ilyen ütemesen fejlődik Kína és India akkor 2018 ra annyira felgyorsul a fogyasztás h nem tudjuk olyan gyorsan kitermelni a kőolajat mint amennyire fogyasztunk majd!És ez aszt jelenti h valamelyik nagyhatalmi országnak le kell mondani a kényelemről vagy háborút indít!szerinted melyiket fogja választani?
2014. márc. 23. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!