Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Litium akkumulátoros mp4-et...

Litium akkumulátoros mp4-et mivel lehet töltetni? Számítógéppel? (Hifi nincs, szal azzal nem tom:S)

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán a szabványos töltőjével?


retafdog

2009. dec. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagypapa, gondolom azért kérdezi, mert nincs meg a töltője.

Meg kell nézni hány Voltot és ampert kíván és aszerint kell venni egy hálózati USB-s töltőt (gondolom USB-s, vagy nem?)

2009. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.Nem nagyapa vagyok, hanem 18 éves!

2. Ez az oldal azért van, hogy kérdzni lehessen!

3. Ha csak bunkón tudsz válaszolni, akkor miért írsz egyáltalán?

Az első válaszolónak köszönöm:)

2009. dec. 27. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem neked írtam, hogy nagypapa - bár el is írtam, mert keresztapa - retafdog, megfordítva: godfater, ami majdnem godfather.

A többi részével meg nem tudom mi bajod, feltételezem, hogy mini-USB csatlakozója van, a másik végén meg normál USB (persze le most se írtad, meg a típust se, hogy utánanézhessünk), akkor szgépről, igen (néha van 1-2 trükk, hogy csak kikapcsolt állapotban tölt stb), ha meg nincs töltőd, venni kell egyet.

2009. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszii szépen
2009. dec. 28. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!