Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Írna nekem valaki olyan...

Írna nekem valaki olyan történetet, amiben a tudományos kísérlet már átlépett egy etikai határt, és borzalmas eredménye lett?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 23:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ez alatt mit értesz?


Frankeinstein?

2009. dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2. világháborús kisérletek?
2009. dec. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a nácik is, és a szovjetek is végeztek olyan emberkísérleteket, amiket azért nem írok le, mert nem tudom, milyen idegzetű olvasók is vannak. engem próbára tettek az olvasottak, amiket találtam, és szerintem van valóságalapjuk. egyébként azt se tudjuk, hogy kínában miket művelnek, elítéltekkel, de kambodzsában is történtek-nem véletlenül- olyan dolgok, amiket emberileg nem lehetett kibírni.
2009. dec. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kóreában, vagy valami ottankörüli helyen, terhes nőket boncoltak élve... Az talán átlépre azt a bizonyos etikai határt, és kevdes, 3.! Írd l, akinek nem tetszik, majd nem olvassa...
2009. dec. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
igen 3.adik kérünk írd le
2009. dec. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Például ezek a doktorok:


[link]

2009. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ja én vagyok a harmadik

pl olyant olvastam, hogy é-koreában valami 200 haláltábor van, ahol a leghidegebb télen is vékonyka ruhákban dolgoztatják az embereket. ott a 3 generációs törvény értelmében, ha valaki megszökik az országból szüleit, nagyszüleit, gyermekeit, unokáit elviszik koncentrációs táborba, onnan soha nem szabadulhatnak ki, még az ott született gyermekek sem. időnként egész családokat végeznek ki, lelövik, vagy agyonverik őket. mérges gázok hatásait ilyen családokon tesztelik. olvastam, hogy egy családapa a mellkasához szorította a gyermekét, hogy ne lélegezze be a gázt, így félig megfojtotta a gyermekét, félig a gáz ölte meg.

ukrajnát sztálin annak idején módszeresen kiéheztette. nem értettem meg soha, hogy miért gyűlölte az ukránokat. az emberek a legjobb szándékkal eldugták a kövezkező évi vetőmagot, sztálin emberei azokat is felkutatták, így semmit nem tudtak vetni. az emberek fakéregből főztek levest, gilisztát ettek. egy anya kétségbeesésében a legkisebb gyermekét megölte, és a többi gyermekének megfőzte.

mengele érzéstelenítés nélkül belefűrészelt a rabokba, és valamilyen maró anyagot öntött a sebbe. naponta ismételte a tortúrát. értelmi fogyatékos gyermekeket meglumbált, azaz a gerincvelőből megcsapolta a gerincfolyadékot, és levegőt fúvatott be helyette. a gyermekek hánytak, sírtak

a háború idején a németek zsidókat, cigányokat, szlávokat, Jehova Tanúit, az 56-os magyarországon a Tanúkat és egyéb mélyen vallásos embereket úgy kínoztak, hogy a körmüket leszedték. az összeset. síró babákat közelítettek az édesanyjuk melléhez, de nem engedték szopni. az anya is, a gyermek is szenvedett.

a szerbek végigerőszakolták az albánok, bosnyákok, egyéb népek egészen apró lányait, asszonyait, nagymamáit tízesével- húszasával. szétdörzsölték így a lányok-nők nemi szervét. a pápa személyesen ment könyörögni a nőknek, hogy az erőszakból fogant gyermekeket tartsák meg. egy albán menekülő asszony kezéből kirántották a csecsemőjét és egyszerűen szétloccsantották a fejét puskával, értsd szétlőtték. az anya valahogy eljutott egy menekülttáborba és a tejtől feszülő melléhez tartotta a nem létező gyermekét. Tvrtko írta le ezt az esetet, az asszony egy pillanat alatt lett elmebeteg

a fenti dolgok nem mind orvosi esetek, de az emberi aljasságot részben bemutatták. azt a szemétséget, amit értelmes magyar szóval nem lehet kifejezni.

írok még, ha kérdeztek, és ha eszembe jut még valami.

2009. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
"3. válaszoló", te hol olvastál ilyenekről?
2010. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
a koreai dolgokat az internetről, napilapokból, az ukránokról egy sztálinról szóló könyvben, a szerbiai eseményekről részben Tvrtko tollából, részben szerbiában élő magyaroktól, akiknek vannak szerb ismerőseik, és az ottani sajtót olvassák, mengele, és az 56-os eseményekről ugyancsak ilyen olyan internet cikkekből. igazából nem is emlékszem, honnan, csak annyira elborzadtam, hogy megjegyeztem.
2010. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
hogy Jehova Tanúival miket tettek, azokat személyesen az érintettektől tudom.
2010. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!