Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a magyar...

Mi a véleményetek a magyar Mensa új adaptív IQ tesztjéről?

Figyelt kérdés

Valós adatot mér? Aki esetleg kitöltötte a régit és az újat is, mekkora különbség van a két érték között?

Nekem a régin 106 lett, ezen meg 125 fölötti, mert addig mér. A személyes benyomásom, hogy a régi teszt nehezebb volt, vagy azért mert valósabb volt, vagy mert hibásabb, és az elért eredmény is közelebb állt ahhoz, amit szubjektíven gondolok az értelmi képességemről, ahhoz képest, amit ezen az új adaptív teszten értem el.



2014. máj. 23. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyjából ugyanannyit mért mindkettő. A régi 126 vagy 128, nem emlékszem pontosan, az új pedig nekem is 125 fölöttit dobott ki. Ellenben mindkettőhöz odaírták, hogy nem megbízhatóak az értékek.

Ráadásul az új változatnak van egy kis hibája, megmutatja, hogy jó választ jelöltél-e meg. Legalábbis tableten amikor kitöltöttem mutatta.

2014. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudjuk mennyivel van 125 fölött az eredmény. Ha van olyan, aki a régin 100 körüli értéket ért el, érdekes lenne tudni az újon mennyi lett neki.
2014. máj. 23. 21:35
 3/4 anonim válasza:
Nekem a régin 106 volt az újon pedig 116
2015. jan. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
48%
anyatok faszat mar, itt mindenkinek 125+ iq-ja van mi?? akkor nem itt lopnatok a napot gyakorin, hanem mar milliardosok lennetek mint en
2015. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!