Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi a valóságal...

Szerintetek mennyi a valóságalapja, hogy az ember már képes irányítani az időjárást?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Elég sok. Például ha télen fázom, simán el tudom érni, hogy meleg legyen körülöttem, meg itt ahol most vagyok, utoljára három éve áztam el, akkor is csak azért, mert a fölöttem lakó hülye volt.
2014. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 reptoid ***** válasza:
100%

Én inkább úgy mondanám, hogy befolyásol(gat)ni.

Túlságosan komplex rendszer ez ahhoz, hogy az ember irányítani tudja az egészet, mert az irányítás ezt jelentené, nekem legalábbis.


Jégeső-elhárítás pl. működik, ahogy esőt is tudnak csinálni, de ez mind csak helyi szinten működik, és hogy ezeknek a teljes rendszerre milyen hatásai vannak, azt nem igazán tudják. Nyilván nagy hatása sincs, de ha valahol csinálnak esőt, akkor máshol egy darabig pont nem fog, ami kismértékben azért belejátszik rendszerbe. De hogy hol nem fog, azt nem tudja senki.

2014. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semennyi.


Helyi, apró változásokat tudunk csinálni, de ennyi.


Az időjárás fő mozgatója a Nap. Tehát az időjárás saját szabályozásához a Nappal vetekedő energiát kell befektetni, hogy ellensúlyozzuk a hatását.


Persze, nem magának az égitestnek, csupán annyit, amennyi a felszínt (és a légkört) éri, de hidd el, az is bőőőőőven túl van azon, amire mi képesek vagyunk.

2014. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A sátánista szabadkőmüves zsidó gyíkemberek irányítják az időjárást a HAARP segítségével, ezt mindenki tudja.
2014. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tojasleves válasza:

HAARP-hoz: Tesla bácsi nagyon nem volt hülye, szerintem ezt kitalálta rendesen, bár én szkeptikus vagyok abban, hogy ezt a mai napig is használnák.

Más szempontból meg: tolj egy rakás üvegházhatású gázt a légkörbe, pusztítsd ki az erdőket, ami mindezt megakadályozhatná, máris kész a katasztrófa. De egyelőre még ettől sem kell félni, a mi életünkben (véleményem szerint) ilyesmi nem fog megtörténni.

2014. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem biztos hogy lehetetlen.Talán majd pár 1000 év múlva.De te akkorra már nem élsz se senki,aki most szóval 50%,50% hogy megtörténik.Senki nem mondhatja meg TE mire gondolj.Szóval lehetséges 50% esély.
2014. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nemrég volt a híradóban, hogy Alaszkában vagy hol van egy kutatóközpont ahol látták, hogy az épület felett szivárványszínű lett a felhő. És azt is mondták, hogy lehet hogy irányítani tudják az időjárást. :/ És valaki szerint ők okozták ezt a nagy havat tavaly márciusban. :// Szerintetek ennek mennyi a valóságalapja????
2014. júl. 9. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!