Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan kell a nagy bajokban...

Hogyan kell a nagy bajokban pozitivan gondolkokodni, nyugodt maradni? Hogyan kell pozitiv gondolkodással sikert, pénzt, boldogságot magunkhoz vonzani, hogy lehet elérni igy jókörülmények jobbrafordulását?

Figyelt kérdés
Próbálok pozitivan gondolkodni,jót várom,helyette mégis rossz jön,kudarc és depis leszek.sikerkönyvek azt irják,pozitiv gondolkodással a jót vonzzuk magunkhoz.Nálam miértnem müködik?sok negativ hatás ért szüleim nevelése által gyerekkorom óta.
2010. jan. 5. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerű, meg kell próbálnod felülemelkedni a bajokon, kívülről tekinteni rájuk, nem belefolyni.
2010. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az életben kétfajta problémával kerülhetsz szembe.

az egykre van kihatásod, azon nem keseredni kell, hanem megoldani.

a másikra nincs kihatásod, azt el kell fogadni, túl kell rajta lépni.


egyébként én optimistán vagyok pesszimista, azaz úgy gondolom, úgyis közbe fog jönni valami, úgyis keresztbe fognak tenni (tehát készülök a legrosszabbra), de biztos vagyok benne, hogy meg is fogom tudni oldani (mert készültem rá)

2010. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell elvárni magadtól hogy rossz körülmények között pozitívan gondolkodj. A körülményeken kell változtatni. Addig meg ott van a pia (csak mértékkel!), a gyerekkorom miatti dolgokon nekem mindig segített.
2010. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Silber ***** válasza:
Igazából a sikerkönyvek íróinak 99%-a jó anyagi, családi körülmények között nőtt fel. Előrébb jutni csak szorgalommal és némi gyomorral lehet. Nem fog jönni egy kedves bácsi, aki csak úgy jókedvéből segít rajtad. Magyarországon nem.
2010. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az a baj,hogy nem hiszünk a csodákban,pedig csodák vannak és működik is csak nem mindegy,hogy hogyan milyen lelki állapotban vagyunk,mert sajnos azt kapjuk vissza amit kiadunk magunkból.Az első lépés ,hogy saját magunkon kell változtatni és a világ megváltozik körülöttünk.Merni kell nagyot álmodni.
2011. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. febr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!