Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van egy kis problémám a...

Van egy kis problémám a sulival. Tudom, hogy nyár van és mineden, de ez a kérdés nagyon aggaszt engem.8. osztályos leszek. A tavalyi évvégén 4-es voltam, előtte pedig 3-as. (FOlytatás lent ;) )?

Figyelt kérdés
Jövőre kiváló tanuló szeretnék lenni,jó sportoló,legalább annyira szép,hogy ne nézzenek egy részeges ember lányának,és mindenki szeressen.Szertetnék sokat tanulni,ping-pongozni,"ápolni" magamat,de az a baj,hogy egyszerűen nincs időm.Minden nap 4-kor érek haza,és segítek anyának takarítani.Aztán 5 óra lesz amikor leülhetek tanulni és fél nyolc van amikor éppen hogy tudom a holnapi anyagot(igaz tanszobán már megkellett tanulni,de én nem tudok tömegben tanulni),de aztán megyünk fürdeni,enni stb. stb... Nincs időm szépség ápolást végezni magamon,meg ha elmegyek ping-pongozni akkor lesz 5 óra amikor hazamegyek,és a DÖK gyűlésről ne is beszéljünl.Hogyan tudnám megoldani ezeket,ha semelyiket sem szeretném befejezni. (Bocsi a helyesírási hibákért.)
2014. júl. 7. 13:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi az utolsó pont kérdőjel akart lenni :S
2014. júl. 7. 13:15
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó látni, hogy van még ilyen céltudatos fiatal. :)


A tanszobát mindenképp kilőném, ha semmi értelme, ping-pong helyett valami kötetlenebb sportot választanék, például kerékpározást, mert arra bármikor rápattanhatsz és letekerhetsz 10-20 kilométert. Ha semmiképp nem akarod befejezni egyiket sem, akkor sajnos a hétvégéidet kell intenzív tanulással és szépségápolással tölteni, de az meg a pihenés és a kikapcsolódás rovására megy, ami szintén fontos még ebben a korban. Állíts fel egy fontossági sorrendet, vegyél egy határidőnaplót és tervezd meg előre a heted.

2014. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem dontsd el, hogy melyik a fontosabb, hogy kivalo tanulo leszel vagy a sportolas, mert a ketto egyutt nem fog menni annyira, egyik biztosan a masik rovasara megy vagy pedig ugy jarsz, hogy csinalod mindekettot es csak atlagos szintet ersz el beloluk. En a tanulast ajanlom egyebkent, mert azzal tobbre mesz az eletben, a sportban eleg egy nagyobb serules es lottek a nagy sport-karrirednek.Persze a tanulas mellett is lehet fontos a sport es nagyon jo ha jut ido arra is a hazimunkak, egyeb dolgok mellet is. (bocsi nemet billennytyüzet)
2014. júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat!Ez tènleg nagyon fontos nekem :) ;)
2014. júl. 29. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!