Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a matematika...

Mi a véleményetek a matematika-informatika szakról/osztályról?

Figyelt kérdés
Nemrég voltak az iratkozások a licibe,és meglepetésemre bejutottam egy igen kemény osztályba,a matek-infóba.Viszont fogalmam sincs,hogy mire várjak,mennyire lesz nehéz,miket kérnek majd,stb.Aki már végzett vagy azon a szakon van,kérlek írjon egy pár dolgot,hogy milyen a matek-infó :D Előre is köszönöm!

2014. júl. 8. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nézd... Kicsit nehezebb mint egy humán szak, de te tudod, hogy mihez van tehetséged, és mi érdekel...
2014. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én a matekról annyit tudok mondani, hogy általános iskolában, és középiskolában is jó voltam belőle, matek faktra kerültem, de fakton meg leromlottam mert túl gyorsan magyarázott a tanár, túl sok volt a feladat, és nem tudtam figyelni. Magyarul kikerültem a ritmusból.


De hosszútávon nem volt annyira gáz, most programozó vagyok, és megfelelő a matektudásom a szakmához.


Szóval annyira nem fontos ez szerintem, lehet jó lesz neked, lehet nem. Az infó az hasznos lehet, bár informatikában az önszorgalom fontosabb, mint hogy milyen oktatásban részesültél.


Bár most kilyukadtunk oda megint, ahova legtöbbször kilyukadok, hogy szar az oktatás magyarországon :D

2014. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon élek,de a sulim magyar,és az oktatás sincs másképp :D..Köszi mindkettötöknek!
2014. júl. 9. 09:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég erős lesz matematika szempontjából, viszont ha bírod a tempót, akkor csak nyerhetsz. Bár biztosabbat csak az írhatna, aki szintén erdélyi.
2014. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!