Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz egy pótvizsga?

Mennyire nehéz egy pótvizsga?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 9. osztályos vagyok,meghúztak kémiából. Bűntudatom van,mert soha nem volt még ilyen rossz átlagom sem, sőt,egyszer sem buktam meg. Most sem szeretnék,viszont nagyon pánikolok. Segítsetek,aki átment pótvizsgán, vagy ismerőse, vagy bármi, mit tudtok róla, mire számítsak, milyen nehéz?

*pánikolósfej*



2014. júl. 10. 17:46
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nyugi már,én utolsó nap 2 órát tanultam pótvizsgára(9oszt), és mégis átmentem!(komoly volt)
2014. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igaz. Én semmit se tanultam, azt én i sátmentem
2014. júl. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jójó, csak nagyon szar a tanárom, utál engem.(ok nélkül)

Mindegy,van ilyen. Annyit mondott utolsó napokba, hogy nagyon nehéz lesz, nem lehetetlen, de még nem sokan írták hármasra. Nagyon rám ijesztett.:|

Napok óta folyamatosan vázlatokat írok, ahogy elkezdődött a szünet kb két hetet pihentem, nagyon át akarok menni, nem akarok bukni.

2014. júl. 10. 18:11
 4/13 anonim válasza:
Hányból bukol? A tanárodat meg leszarhatod magasról,mert nekem meg azt mondta a tanárom, ha nem tanulok egész nyári sz-ben megbukok, erre csak 2 óra kellett.(ez a tanár utált engem)
2014. júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak kémia
2014. júl. 10. 18:23
 6/13 anonim válasza:
Óhh...Nekem is pont ebből volt, ha megvan a kettes átenged!Ne parázz inkább élvezd a nyarat!
2014. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sokat tanultam, mégsem mentem át, pedig csak egy apró hibát vétettem. A tanáron is múlik, hogy átakar-e engedni vagy sem. Remélem neked jobbindulatú a tanárod.
2014. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

szóval akkor nem lesz olyan nagyon nehéz?

vagy szabályokat kérdezett, vagy csak megadott egy témát,és arról kell írnod/beszélned?

2014. júl. 10. 18:53
 9/13 A kérdező kommentje:
jó,most beparáztam :D
2014. júl. 10. 18:53
 10/13 anonim ***** válasza:

Elméletileg pont olyan nehéz mint a normál vizsga, és csak mert a te tanárod útál nem bukhatsz meg, mert vannak külsősök hogy ne történhessen meg.


Ne "2 órát" tanulj rá, hanem nézd át rendesen, végülis csak egyetlen tantárgy! Jövőre meg még külön hasznos is lesz ha most végül mégis megérted.

2014. júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!