Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Irodalom összehasonlító...

Irodalom összehasonlító elemzése van valakinek? (lejjebb a többi)

Figyelt kérdés

Petőfi Sándor:Szeptember végén,és Juhász Gyula:Milyen volt.. verséről kell összehasonlító elemzést írni.

Ha esetleg van ilyen valakinek,akkor szóljon.

A neten csak Petőfi:Minek nevezzelek versével van összehasonlítva :S


2010. jan. 9. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Van egy ötletem: csináld meg Te magad, és akkor lesz. Tudom, rendkívül utópisztikus elképzelés, mégis az lenne a legjobb.
2010. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
osztom az előző véleményét. ha a tanár feladott egy ilyen leckét akkor azért adta hogy gyakoroljad, ugyanis az érettségin is lehet összehasonlító elemzést kapni
2010. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szóról szóra kértem,csak valami útmutatást,hogy mégis hogy kell összehasonlítót csinálni..(miket hasonlítsak össze benne?)
2010. jan. 9. 19:10
 4/7 A kérdező kommentje:

Bőven elég ha ebben segítetek..pl kezdem a keletkezésével,leírom első mondatban a Petőfiét,aztán ugyanígy a Juhászét?

Azért nem értem mert a sima elemzésben ugye bevezetés is van,ebben is van csak akkor így duplán?

2010. jan. 9. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Látod? Pont ezért írtam, hogy ne töltsd le, hanem csináld meg magad, mert akkor legalább elgondolkodsz rajta, hogy hogyan kéne. Örömteli, hogy egyébként is ez állt szándékodban :)

Az már viszont baj, ha nem tudod, hogy kezdj hozzá. Vagy a Te hibád, vagy a tanáré. Vagy mindkettőtöké. Bármelyik előfordulhat...

2010. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lenne egy tippem :) csak viszonyításképpen..a drágalátos tanárnővel semmit nem csinálunk órán,el kell olvasnunk 1 oldalt a tankönyvben,és vázlatot írni,magunktól órán..ezt csináljuk 45 perc alatt.Ha nem,akkor hangos olvasás :) érettségire készülünk ;) a nyelvtan óráról már nem is beszélek :S 1 hónapból min. másfél hetet hiányzik,és most tett be +órákat hogy bepótolja amit 3 év alatt nem csinált.Így hát igazából nem sok közöm van a verselemzéshez :( Az egész osztály jobban fél a magyartól mint a matektól,pedig nem vagyunk matekzsenik :S
2010. jan. 10. 11:14
 7/7 anonim válasza:
55%
Persze tudom hogy ez egy 4 èves kírás de komolyan hogy lehettek ilyen szemetek ha nem a kèrdèsre válaszoltok inkább maradjatok kuss-ban !!! Nem èrtem az ilyen embereket ha csak okoskodni tudtok inkább ne írnátok le de most komolyan mindenkinek van saját vèlemènye ès ez jó dolog de ezt magunkban kell tartani!!!!!!
2014. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!