Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan halt meg Darwin?

Hogyan halt meg Darwin?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy darwin-díj. Ez összefüggésben áll a tudóssal, vagy sem? Mert ha róla nevezték el, akkor gondolom ő is valami idióta módon halt meg.
2010. jan. 10. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Neeeem. Darwin meghalt, mert idős volt.

A Darwin díj az evolúciós elméletről kapta a nevét - Darwin szerint a génjeiket az életerős példányok örökítik tovább, így fejlődünk, a gyengék kihalnak. A Darwin-díj onnan kapta a nevét, hogy azokat az embereket díjazzuk, akik saját gyenge, idióta, degenerált génjeiket önkéntesen kivonják a forgalomból, hogy az emberiség génállományának ne okozzon további kárt.

2010. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jaaaaaaa

már értem

köszi a választ


Kiselőadást kell csinálnom a tudományok témából. ez még beleférhet? (mert végül i van köze a tudományhoz...)

2010. jan. 10. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy belefér. Nagyjából annyi köze van a tudományhoz, mint bármely bulvár "tudományos" műsornak, azaz semmi. Egy tudosról kapta a nevét a díj. Ha valaki Newton segglikáról ír egy verset, annak sincs köze a tudományhoz, hidd el.
2010. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok:

Szerintem meg az előadás végére poénnak jó!

De ne vidd túlzásba, csak arányosan!

2010. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oks köszi akkor marad az Ig Nobel-díj

:D

2010. jan. 10. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!