Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ki tanul vagy tanult ókori...

Rosalie23 kérdése:

Ki tanul vagy tanult ókori nyelvek és kultúrák vagy keleti nyelvek és kultúrák szakon? Emelt szintű érettségi csak egy tantárgyból kell? Mennyibe kerül ha levelezőin végzem a szakot?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 09:20
 1/5 anonim válasza:

A jelenlegi szabályok szerint egy emelt szintű tárgy kötelező, persze lehet ennél több is, ha bírod. Ezek közül választhatsz: magyar nyelv és irodalom v. történelem ÉS

angol v. francia v. latin nyelv v. német v. olasz v. orosz v. spanyol v. újgörög nyelv.


Az ára minden évben változik, akár egyetemenként is eltérő lehet. Melyik egyetemre szeretnél jelentkezni?

2014. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ELTE :)
2014. aug. 2. 20:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Mikor jelentkezzek az iskolàhoz ahol érettségiznék? Kb milyen àrba lenne?
2014. aug. 2. 20:28
 4/5 anonim válasza:

Utánanéztem kicsit jobban... sajnos ezek közül egyik sem indult idén levelezőin, szerintem jövőre sem fog. :/


Idén február 14. volt a határidő az érettségire való jelentkezéshez, de hogy pontosan mikortól lehetett ezt elkezdeni, arra már sajnos nem emlékszem...

2014. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igazából szerintem ezeket csak akkor van értelme elkezdeni, ha rendesen be tudsz járni az egyetemre. Én most fogom kezdeni az első évem ókoron, ha gondolod, írj privátban és elmondom, hogy eddig miket hallottam, milyen, stb.
2014. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!