Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ki az, akinek tetszik a pár...

Ki az, akinek tetszik a pár éve bevezetett kétszintű, illetve emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés
Várom mostani érettségizők, régen érettségizettek véleményét az oktatásban átalakult változásokról. Mióta létezik az újfajta érettségi 2004 óta, vagy rosszul tudom? Köszönöm a válaszotokat.
2010. jan. 11. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2005 óta. a kétszintű érettségi középszintje az irodalmat leszámítva elég könnyű (pl. töri, matek) az emelt szintű nehezebb, de jobb hogy más tanárok értékelik nem a sajátjaid.
2010. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Tény, hogy baromi könnyűek a középszintű érettségik, de míg nem volt kétszintű, még könnyebbek voltak, hiszen akkor még volt külön felvételi egyetemekre most meg már az érettségi a felvételi tulajdonképpen.
2010. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én tavaly júnuisban érettségiztem, és marha könnyű volt. Kitöltöttem próbaképpen az emelt szintű törit és magyart. Utóbbiban volt, ahol elakadtam, de a töri gyerekjáték volt.
2010. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 2004-ben érettségiztem, sztem sokkal jobb a kétszintű érettségizés, angolból pl szívesen mennék emelt szintűzni! Matekból a középszintű is sokkal jobb mint a régi!
2010. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

tény, a középszint röhelyesen könnyű... de olykor az emelt is.

Amúgy tervek szerint ez a rendszer is megszűnik, és csak emelt lesz. Vagyis az mint 2005 előtt...

2010. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bár úgy lenne!
2010. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Idén fogok érettségizni, hát nem tudom. Bizonyos tárgyakból jobb, hogy van könnyebb szint is. A mai diákok jelentős része simán meghal egy középszintű matek TZ alatt is, nemhogy érettségi...
2010. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a kétszintű. Viszont minden egyetemre kötelezővé tennék legalább egy emelt szintűt. Aki nem tud megírni egy emeltszintűt, sztem ne menjen továbbtanulni:)

De ez csak az én véleményem:D

2010. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vannak, akik simán megtudnának írni 1emeltszintűt, esetleg 2t, de mivel nem kötelező, nem is hozzá ki magukból a maximumot, pedig megérné...
2010. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

15:07 nek

lehet, csak matek TZ alatt nem szokták megengedni függvénytábla használatát, érettségin viszont igen.

Abba meg minden benne van amit kérdezhetnek érettségin. Kb. tudni kell behelyettesíteni...

2010. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!