Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Amikor megválaszolsz egy...

Amikor megválaszolsz egy kérdést tudományok kategóriában, az esetek hány százalékában válaszolsz fejből?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én mindig.

Alapból olyan kérdésre nem válaszolok, amit nem tudok. De ez logikus... Amit tudok, arra minek hívjam a google segítségét?

Ezt is fejből írtam.

2014. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindig. U.a. mint az első válaszoló.
2014. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kérdesekre válaszolok amire tudom a választ. Ha utánanézek részleteknek, az viszont benne van a pakliban...
2014. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Passz, nem vezetek statisztikát. :)

Nyelvtanos és matekos egyszerűbb kérdéseknél fejből vágom. :)

De elég gyakran utána is nézek bonyolultabb dolgoknak, amikben nem vagyok teljesen biztos, nehogy h.lyeséget írjak. (Azért előfordul, hogy mégis úgy sikerül... :D)

Vagy néha egyszerűen csak lefuttatok egy keresést, és másolok egy-két linket a kérdezőknek, hadd olvasgassanak. :)

2014. aug. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4: Dettó :D

Általában fejből válaszolok, de a komplikáltabb dolgoknak azért utánanézek. A fejből válaszolgatás eredménye, hogy olykor sikerül egetverő baromságot is leírnom :D

2014. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor guglizok olyanokra, amiket eddig nem tudtam, de érdekelnek :) Így csomót tanulok és ha találok értékes választ, meg is osztom itt. Illetve ha tudom, hogy mi a válasz, csak konkrét értékek kellenek az alátámasztására, akkor azokat is ki szoktam keresni gyorsan. Az esetek kb 40%-ában vagyok annyira biztos, hogy a választ teljes egészében fejből írom. Párszor meg olyan érdekes témát találok, hogy elkezdek olvasgatni róla és órákig bújom az internet bugyrait és el is felejtek válaszolni xD Tök jó tanulásra is ez a Gyakori :)
2014. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Csicsky ***** válasza:
100%
Az esetek 40 %-ban fejből, a 60 %-ban hozzánézek valamit a Wikipédiából, vagy máshonnan, mert nem akarom elkapkodni.
2014. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Csicsky ***** válasza:
100%
Na, itt is van, gyorsan leírtam a választ és rosszul írtam a százalékoknál. Helyesen: 40 %-ában, 60 %-ában.
2014. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekes a kérdés akkor utánanézek.

Tulajdonképpen ezért vagyok itt hogy okosodjam és érdekes problémákkal találkozzam.

2014. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 BringaManó ***** válasza:

#7-8:

Még a százalékjel elől a szóközt spórold ki, és akkor egész jó lesz... ;-)


Ui.: fejből írtam :-))

a továbbiakban csak: [f]

2014. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!