Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Álmotokban tudtok lebegni?

Álmotokban tudtok lebegni?

Figyelt kérdés

Sokszor álmomban bizonyítást érzek, hogy másoknak megmutassam, hogy az ember tud repülve közlekedni. Csak el kell rugaszkodni a földtől és fél méterrel a föld felett tud lebegve repülni.


Volt már valakinek hasonló élménye?


2010. jan. 14. 06:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyakran élem meg. Utoljára kb.:3-4 napja. Nagyon szeretem ezt az érzést-teljesen természetesnek érzem. Általában elég magasra "fel tudok repülni" de néha nehéz felfele.

De sok fajta nem átlagos fizikai képességeket szoktam megálmodni amiket tudok és mikor reggel felébredek szomorúan konstatálom, hogy ez "csak" álom volt :(

2010. jan. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Álmomban, néha én is szoktam lebegni:S Mitől van ez? Miért álmodja az ember a "repülést"?
2010. jan. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

06:47 vagyok


Parapszichológus létemre nem tudom. Sok minden lehet már eleve a világ melybe álomútján érkezünk kérdéses, mi az? Egy más valóság? Dimenzió? Önmagunk?


Minden részlet, szimbólum számít, hogy hogy repültünk? Hol? Ki volt még ott? Vagy mi? Milyen színek voltak? stb...

Maga a repülés a levegő elemmel, a szabadsággal magasabb tudatossággal, szellemi síkokkal áll kapcsolatban.

Elgondolkodtató:

Repülsz-e, vagy szárnyalsz?

Éber állapotodban is szárnyalsz-e, vagy csak vágysz a felszabadulásra?

2010. jan. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
46%
09.06 a hideg kiráz ahogy olvasom a soraidat...
2010. jan. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Volt már hogy lebegtem mintha repülnék, de a legtöbbszőr úgy jön elő hogy szeretnék futni de nem tudok mert elkezdek lebegni és a lábammal alíg érem el a földet, Közben meg nem haladok rendesen hanem csak nagyon lassan mert nem tudom mindig előrelökni magam.

Elég szar érzés meg idegesítő.

Amikor viszont nem szak levitálok, hanem már.már repülök az jó csak olyan egyszer kétszer álmodok egy évben.

Viszont sokat szoktam nyomozni álmomban meg néha menekülni, pedig nem nézek soha tv.t és nem láttam csa max 2 rész az CSI szerű sorozatokból a szökésből meg egyet sem.

2010. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elfekszük az ütőerünket, aztán már szállunk is ki az ablakon, keresztül a városon...
2010. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Álmomban simán. Néha élőben is jó lenne :)
2010. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én repülni szoktam álmomban. Általába ha menekülök :))))

Elrugaszkodok és repülök de érdekes, h sokszor a kezeimmel úgy repülök, mint a mellúszásnál a kezeinket mozgatjuk XD érdekes!!!!

2010. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ficsor Frizi válasza:

Nekem is visszatérő álmom. Van, hogy csak lebegek a szobában, fel egészen a plafonig, de van, hogy szárnyalok a szabadban.


A furcsa az benne, hogy mindig megmutatom mindenkinek, hogy ez tök könnyű és ők is meg tudják csinálni. És álmomban mindig arra gondolok, hogy ez nem álom, csak egy elfelejtett képességemet fedeztem fel újra.

2016. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!