Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mennyire jók ezek az internete...

Mennyire jók ezek az internetes IQ tesztek? És mivel lehet növelni az intelligencia hányadost?

Figyelt kérdés

Mer kitöltöttem egyet, kirabolt, lehülyézett, és lehet hogy kamu is.:D Bár tényleg hülye vagyok, hogy bedőltem.:)

Szóval úgy gondolom, hogy nem igaz, ami eredményt kiad.

Valaki tudna nekem erre egy pontosabb választ andi, hogy megerősítsen hitemben?

Köszi.


(Lehet amúgy, hogy nem ide való a kérdés, de tudomány témában azért biztos okosabb emberek vannak;))


2010. jan. 19. 21:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Vigyázzatok az ilyen IQ tesztekkel!

Az még a kisebbik gond, ha pénzt nyúlnak le. Az is csak egy teszt: 100 IQ fölött az ember nem adja meg a bankszámlaszámát.


De ha egy szcientológus tesztet töltesz ki, akkor sokkal szomorúbb is várhat rád.

És ez nincs ráírva.

2010. jan. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
DEJÓ! 15 évesen az jó hogyha kijött itthon is egy könyv alapján és a MENSA online tesztje alapján is a 130 IQ? :D
2010. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!