Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mondjatok nekem olyan találmán...

Ankh.2 kérdése:

Mondjatok nekem olyan találmányokat amik hasznotokra lenne a minden napi életetekben, de még nem találták fel?

Figyelt kérdés
Ha egy dolgot többen is irtok akkor azt megpróbálom megvalósítani.

2014. nov. 12. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Időgép. (azért fizetek neked két láda sört!)


Jó minőségű, automata krumpli hámozó gép, olyan, ami jobban hámoz, mint egy gyakorlott háziasszony!


Apró és olcsó takarító robotok, amiket be lehet programozni és amikor nem zavarnak, akkor pl. egy órán át takarítják a szobámat minden nap! Pár tucatnyi kis robot, szedegetné a szőnyegről a koszt, tisztítgatná a polcokat stb... :D

2014. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Szexrobotok: olyan nők, akik pont olyanok, amilyeneket én akarok, és azt csinálják, amit szeretnék.
2014. nov. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#1: Krumplihámozót már feltalálták, szerinted a csipszgyárakban emberi kézzel hámozzák a krumplit? :)


#2: Ezt is feltalálták már, gyakorlatilag erről szól az emberiség (egyik) legidősebb foglalkozása.

2014. nov. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sőt, a szőnyegtakarítót is feltalálták már, pont úgy működik, ahogy leírtad. Szerintem már hazánkban is kapni ilyeneket.
2014. nov. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A feltalálás első és legfontosabb eleme az hogy fel kell ismerni azt a dolgot ami nagyon hasznos, meg lehet valósítani és eddig még nem valósították meg.

A többi már nem olyan nehéz.

2014. nov. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Magyarországon? :DDD (Ez olyan kínröhögés volt sajnos...)
2014. nov. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy olyan gep kellene, ami a gondolataimat rogton legepelne. Csak kitalalom, es mar le is van irva. Meg jobb lenne, ha rajzolni is tudna.
2014. nov. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Meg fogsz lepődni, de nem vagyunk már messze ettől a találmánytól sem. Valami nagyon hasonló módon működik Hawking bácsi beszélőgépe is.
2014. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy jövőbe látó készülék, még nagyon korlátozott képességekkel is jól jönne:

pl. látna 5 bizonyos számot, pár nappal előre! (lottószámok) :D

2014. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"5 bizonyos számot, pár nappal előre!"

Biztos örülnél, ha a lottó 5-ös 80 ft-ot fizetne?

2014. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!