Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ismerkedni szeretnék a szellem...

Ismerkedni szeretnék a szellemvilággal, kezdetnek milyen idézési módszert javasolnátok? Az ouija tábla egy kinyomtatott verziójára és pohárra gondoltam, ketten csinálnánk.

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
?
2010. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Vegyél be valamilyen bódító szert,akkor tuti látsz szellemeket.A többi csak a hiszékenyeknek szóló butítás.
2010. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
A tudomány nem foglalkozik szellemekkel. Szerintem nézz át a megfelelő fórumba.
2010. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Járkálj sokat a temetőbe :D hátha találsz ott valakit, akivel megismerkedhetsz :D
2010. febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem ajánlom csak úgy, nagyon veszélyes. Egyszer készítettem interjút egy szellem idéző látnokkat. Nagyon sötét erők voltak körülöttem, szinte rosszul éreztem magamat tőle. Ő világosított fel, senki ne próbálkozzon csak úgy hobbiból ezzel a dologgal, a holtakat hagyjuk békében nyugodni.
2010. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
47%
ölesd meg magad
2010. febr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

15:25-ös

A látnok helyében én is csinálnak ezeknek a dolgoknak egy kis marketinget.

2010. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ToXeN ***** válasza:
Hát én azt mondom hiába "idézgetnél" te bármit semmi nem történne... Temetőbe kimenni éjjel? teljesen nyugodtan, miért mégis mi lehetne ott?
2010. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Előző: Egy mérges temetőőr. :D
2010. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez segít: [link]

A tábla a legkritikusabb rész, ha vacak, akkor nem fog sikerülni az idézés. Ne sajnáld rá tehát az időt, és mindenképp saját kezűleg készítsd el! Én mondjuk nem papírt, és nem poharat használnék, hanem fát.

2010. márc. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!