Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A Dunát vissza lehetne fordítani?

A Dunát vissza lehetne fordítani?

Figyelt kérdés
Valahogy visszafordítani.

2015. jan. 14. 00:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mert akkor az összeset belerobbantották, és semlegesítették egymás hatását
2015. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%
anuD
2015. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet,és értelme se lenne.
2015. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Lehet: Duna->Anud
2015. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A Szovjetunióban, kb. az 1980-as évek elején, volt ám egy olyan terv, hogy néhány szibériai folyó folyásának irányát megváltoztatják. A szovjet "vezető elmék" ezt komolyan gondolták..
2015. jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Az nem visszafordítás volt, legalábbis én arról nem tudok, elterelések voltak, ráadásul nem csak Oroszo-ban, de persze a "kommunista kultúra" ott virágzott leginkább xP

Már eleve a vonalvasutakat építése meg kiépítése ..khm olyan amilyen. Az egy korszak volt, nem logikus de azért így visszatekintve vicces, és ha a transzibériai vasút vonalát nézzük, még ma is népszerű (mármint utazás szempontjából), próbáljátok ki.

2015. jan. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mármint nem azért írtam hogy népszerű mert el volt terelve valami, vagy épp bolond stílusban lett megépítve, hanem mert gyönyörű a táj, vagy pl vicces :P és komolyan ha oroszo nem lenne ki kéne találni :P de amúgy minden néppel így vagyok, utazni jó :P
2015. jan. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedves #16,17-es!


De bizony, az a folyás irányának ellenkezővé tételének TERVE volt! Élénken emlékszem az ezekről szóló híradásokra, a munkahelyünkön elképedve suttogtunk erről, mekkora nagy önbizalma is van egy szovjet kommunista vezetőnek: úrrá lenni magán a természeten is!!

De nemsokára jött a glasznoszty, és ezeket a vezetőket hátrébb tolta...

2015. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Persze, hogy vissza lehet! Pff... Felveszed a settopboxon a műsort, azt benyomod after effects-be, azt megfordítod. (Duna TV)
2015. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Miért is lenne jó neked az,ha visszafelé folyna a Duna?
2015. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!