Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ért valaki Robotron Reiss...

Ért valaki Robotron Reiss műszaki tervezőasztal (vonalzós rajzasztal) műszaki beállításához? Segítség kellene!

Figyelt kérdés

Használtan vettem egy R.R. rajzasztalt, ami nagyon szuper, csak épp az egyik vonalzója kicsit laza. A vonalzó hátsó oldalán több csavar is van, meg is találtam, hogy melyik lazult ki. Csak éppen nem tudom meghúzni ezt a csavart, mivel két acélsín közé van beszorítva, pont annyira, hogy a csavaron az anya ne tudjon elfordulni. Nem tudja valaki, hogy hogyan lehet megfeszíteni a laza vonalzót? A csavarról kép látható itt: [link]

(A csavar másik oldalán műanyag borítás van, ami közvetlenül a szögállítós részhez kapcsolódik, azt se levenni, se elfordítani nem tudtam, de lehet, hogy lehetséges, csak nem tudom, hogyan kell. :( )


2010. febr. 12. 15:16
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Sikerült megoldani.
2022. okt. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!