Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Magyarországon megtudják...

Magyarországon megtudják állapítani, hogy valaki milyen népcsoportokból származik? Pl. DNS-ből, és mennyibe kerül, ha belevágok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Kíváncsian várom a válaszokat...
2010. febr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én elkészíttettem dns-képemet, ez arra jó, hogy megtudd APAI vonalon melyik emberi csoportból származnak legelső őseid. Ezek az embercsoportok azonban nem feleltethetők meg népeknek.


[link]

2010. febr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hol csináltattad meg és mennyibe került?
2010. febr. 13. 15:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor a legvalószínűbb hogy kaukázusi vagyok. Tudtommal azért létezik egy teszt ami megmutatja, hogy konkrétan mennyi faj keveredett bennünk. Nekem már az gyanus, hogy mandula vágásu szemeim vannak és zöldek.
2010. febr. 13. 15:24
 5/8 anonim ***** válasza:
az nem kaukázusinak hívják hanem örménynek és lehetsz az mert Mo asszem 10. legnagyobb kisebbsége
2010. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csak abból gondoltam, hogy kaukázusi mivel babát várok és a genetikai vérvétel közben a kaukázusi mellett húzta be a rublikát a doki.
2010. febr. 14. 07:29
 8/8 anonim ***** válasza:
az nem a népcsoportot jelöli, hanem a rasszt, vagyis emberfajtát. Kaukázusi egy bizonyos emberfajta, ide tartozik például az europid is, de általában a kaukázusit a fehér emberrel azonosítják.
2010. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!