Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit szállít ez a helikopter?

Mit szállít ez a helikopter?

Figyelt kérdés

Ma melóhelyen videóztam ezt a helikoptert. Ide oda röpködött pár órán keresztül, úgy hogy kb félóránként elment felettünk, először erre, aztán visszafelé, aztán megint a másik irányba és így tovább. Az érdekelne amit szállít vajon mi lehet. egyszer vizszintesen szállította, aztán mikor jött vissza akkor függőlegesen. aztán meg megint vizszintesen stb. Ha ez segít, Hollandiában videóztam, Zeeland-on.

https://www.youtube.com/watch?v=euaYvMAEDh4


2015. márc. 17. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

"Ezmiez" :))

Szegény netezők a világban most biztos keresik, hogy mit jelenthet az az "Ezmiez". :D


Amúgy talán valami mérőműszer lehet. Radar vagy hasonló, talajvizsgálathoz, ilyesmihez. Valószínűleg azért van ilyen hosszú kábelen, hogy a gép ne zavarja meg a műszert.

2015. márc. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wadmalac ***** válasza:
Nem simán reklámfeliratot húzott, mint a kisrepülők szokták nyáron pl. a Balatonnál?
2015. márc. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, olyan volt mint egy rakéta. de azt meg miért hurcolászná ide oda?
2015. márc. 18. 12:11
 4/6 anonim ***** válasza:
A radarral mi a gond? Azt már kizártad?
2015. márc. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem zártam ki, csak annak meg értelmét nem látom :D mit radarozott volna? :D őszintén megmondom, fogalmam sincs mi lehet, viszont kíváncsi vagyok. olyan volt mint egy rakéta mint feljebb is írtam. piros fehér színű. nem mozgott nem csinált semmit, csak lógott ott bánatosan :D
2015. márc. 18. 17:22
 6/6 A kérdező kommentje:
A hátulján még voltak olyan terelőszárny vagy mi izék is mint a rakétákon :D csak még 4k-s videó sem elég hogy rendesen látszódjon :D
2015. márc. 18. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!