Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tényleg létezik a Bermuda...

Tényleg létezik a Bermuda Háromszög?

Figyelt kérdés
Nemértem meg,miért tűnnek el ott hajók,repülőgépek.
2015. márc. 22. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés komoly?
2015. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Bermuda-háromsög egy földrajzi fogalom. Rengeteg elmélet van hogy miért tűntek el ott hajók/repcsik (tudományos és misztius elméletek is).
2015. márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Egy szerelemi háromszög, ami illuminati confirmed.
2015. márc. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyébként ez bizonyítva van, hogy ott több dolog tűnt el?(mármint ezt kiírhattam volna kérdésként is, de ha már itt van kiírva egy hasonló...)

Csak eszembe jutott, hogy máshol is sok dolog tűnik el, mi van ha csak ezt felkapta a média?(és ezt kérdezem nem kijelentem)

2015. márc. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
82%
A Bermuda Haromszog a legforgalmasabb legi es vizi terulet, ezert van hogy tobb az eltunes ott.
2015. márc. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Létezik. A Bermuda háromszögben mágneses anomáliák vannak a tenger alatt. Van valami elsüllyedve a tengerben, ami időnként mágneses vihart kelt, és az megbolondítja a fölötte tartózkodó műszereket. A tudomány ettől többet nem mond, egyesek UFO-s témát emlegetnek, vagyis földönkívüli idegen dolgot sejtenek a tenger alatt. A lényeg, hogy ettől többet nem lehet megtudni, mert valószínűleg titkolják. Márpedig ha titkolják, akkor csak van valami érdekes dolog ott a tenger alatt.
2015. márc. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha földrajzilag érted, hogy létezik-e, akkor igen.

[link]

2015. márc. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%

Nemértem?

Tudod, az a Föld egyik legsűrűbb helye, szállítás szempontjából. És arányosan NEM tűnik el ott több jármű.

Viszont van ott valami érdekes: gázkitörések.

Buborékban a hajó nem úszik, a repülőmotor leállhat, az emberek elkábulnak.

Amúgy volt már párszor a kérdés: olvasni tudsz-e?

2015. márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!