Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék professzor?

Hogyan lehetnék professzor?

Figyelt kérdés
Ha vágom a matek,fizika,kémia de leginkább a matek ezekből lehet professzor?suliba is emeltszint...Mien iskolákat kell végezni elöbb?elöszőr egy jó erős gimi ezekből emeltszinten?
2010. febr. 19. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A professzor az egyetemi tanárok megszólítása. Tehát előbb el kell végezned egy gimnáziumot vagy szakközépiskolát (mindegy, csak érettségit adjon), majd felvételizned kell egy egyetemre, elvégezni és az alatt úgy teljesíteni, hogy munkát ajánljanak fel. Majd elvégezni a PhD-t is és ott, az egyetemen addig kutatni, míg szépen végigverekeded magad a ranglétrán és lehet belőled egyetemi tanár is. Viszont ahhoz nagyon magas szinten kell tudnod a választott tárgyadat, legalább annyira, hogy már középiskolában is KöMaL-ozz, illetve az OKTV döntőjébe kerülj. Egyetemen pedig majd TDK és hasonlóak... Sok sikert hozzá!

(és akármennyire is matematikával szeretnél foglalkozni, azért nem árt, ha megtanulsz előtte helyesen és érthetően írni)

2010. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
OKJ-es professzor képzőt kell végezned XD.Istenem!Mit tanulnak ezek a kölykök iskolában?
2010. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hogy akarsz professzor lenni, ha ezt sem tudod?
2010. febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Vannak ilyen gyorsított professzorképzők, csak fizetősek. Ha van léd, szerintem úgy 20-22 éves korodra processzor leszel.



(bocs: professzor)

2010. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nicaraguában vagy Argentínában már általános iskolai tanárként is professzornak szólítanak.
2010. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Várd csak ki a gimnáziumot ott már nehéz.
2010. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18:46-as látom te is ismered a KöMaL nevű szörnyetegújságot :D Nagyon keményen nyomatom, havi talán egy c feladatot tudok belőle megcsinálni, a fizika feladatokra meg rá se merek nézni :D Nem is tudom minek járatom...
2010. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
fú osztálytársam a kömalba megcsinálja az összes matekot
2010. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a kömalba verem.
2010. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a kömalt csak a benne levő havi 1 matekos viccért veszem.
2010. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!