Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek vámpírok?

Szerintetek léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodom léteznek-e:)

Sztem igen,és magam is hiszek bennük,még ha sokak szerint dedósság=)Én hiszem az ilyen varázslatos lényekben...Szerintetek is vannak?

Miben hisztek leginkább?=)


2010. márc. 3. 19:36
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:

\o/ Egy szakértő van köztünk :D Én jómagam a zombiológia területén értem el kimagasló eredményeket.

A kérdező pedig az én szememben nem éri el a 8 évet, ezt sok éves zombiológiai praktizálásom után mondhatom el.

2010. márc. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:

hello! Sztem léteznek! de mára már annyira alkalmazkodtak hogy fel sem tűnik senkinek. egyébként én is pigment hiányos vagyok de NEM PORFÍRIÁS! érzékeny vagyok a napra!:(

szval visszatérve a kérdésre! ott van Bárthory Erzsébet, Dracula gróf..és még sorolhatnám mind-mind történelmi példák! van írásos feljegyzés --

dracula naplója! igenis sztem léteznek! nézhettek hülyének és dedósnak is! vagy épp twilight rajongónak de ez bizonyított! apropo ott vannak az alaszkai "állattámadások" ahol tényleg vérnélküli hullákat találtak harapásnyomokkal! szval....

2010. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 A kérdező kommentje:

Végre egy ember,aki normális érveket tud felhozni,igen én is hiszek bennük=)

Am.Bátori az pusztán csak azért fürdött vérbe,mert azt hitte fiatalítja,nem akarta elfogadni,hogy öregszik=)

2010. márc. 27. 23:35
 24/62 anonim ***** válasza:
Milyen bizonyítékok? Fent volt napiszaron és már vannak? Ugyan már. Néha jó ilyeneken gondolkozni, hogy mi van ha, de ti sem hihetitek komolyan, hogy vannak. Drakula egy nemes volt, a Sárkányos rend tagja, amiben Zsigmond lovagjai voltak. Hírhedt volt kegyetlenségéről, de vért ő sem ivott. Nem is igazán lehet inni ugyanis megalvad. Na erről ennyit.
2010. márc. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 A kérdező kommentje:

XDDDDDDDDDDDDD

Az igen:?

Megalvad igen egy bizonyos idő után,de lol

a vámpírok nem csapolták le a vért és rakták hüttőbeXD

Hanem ők rögtön itták is...XD Ez jóó XD

És egy ilyen mondja,aki azt sem tudja mi az a vámpír...XD

2010. márc. 28. 15:32
 26/62 anonim ***** válasza:

jahm te miért írsz ha gőzöd sincs az egészről? most nem megbántásként mondom! am a lengenda szerint báthory már itta is a vért nemcsak fürdött benne mert azt hitte úgy közvetlenebb! ugyan őt nem nyilvánították vámpírnak de a kannibalizmus elődje mármint vámpír értelemben! szval szerette a vért! és már olyan volt neki mint a drog! nah nem tartok töri órát! csakhogy tudd! de am igenis LÉTEZNEK! punk tum!....... jah és majd kifelejtettem ha a bp-i levéltárba elmentek akk olvashattok 1895 től olyan halálesetekről amelyek a mai napig lezáratlanok, sőt nem is kerültek nyilvánosságra mert nem tudták hogy mivel állnak szemben! állat vagy épp más....és a más alatt a vámpírokat értem! de az tömeges hisztériát okozott volna .. szval

a levéltár és azt hiszem a szketptikus tömeg is belátja hogy nem olyan hihetetlen és abszurd az egész vámpír téma! .. jahj achív felvételekről nem is beszéltem

:D:D

nah jó túl sok lesz mára! ha még van kérdés akk kérdezhettek nyugottan!

2010. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:
Na végre még valaki;)
2010. márc. 30. 20:34
 28/62 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajnos De remélem:)Elvégre is mért ne létezhetnének?Jó nem hiszem hogy olyanok akik félnek a fokhagymától vagy a karótól esetleg a keresztől:)De akkor se hinénk el ha a saját szemünkel látnánk!Az egész világon vannak rájuk utaló jelek sőt van ahol bizonyítékok is!Nem furcsa hogy az egész világon ugyan úgy jellemzik a vámpírokat?Szinte nincs eltérés!És nem hiném hogy betegség lenne mivel akkoriban nem volt tv vagy radio hogy tudatják az egész világal hogy egy vírus fertőzi az embereket és nem is juthatot el amerikából európába úgy mond több áldozatnélkül vagy akkor hogy halt ki a betegség?:)Ja és NEM DRACULA mítosz alapján indult el ez a szóbeszéd mivel már jóval előtte voltak a vámpírokra utaló jelek csak éppen ő a legelterjetebb mind közül Bathory Erzsébet nem volt vámpír csak egy meg gyötört nemes asszony aki félt az öregedéstől és az elmúlástól mivel úgy érezte hogy ha a vér a bőréhez ér( szűz lányoké)akkor a bőre megfiatalodik!:)És ott van a Vámpír kutató központ is vagy Nod könyve ami jóval Drakula előtt íródott És a vámípr mítosz alapja maga a BIBLIA mivel Káin megölte testvérét és ezért Istne megátkozta stb...Elvégre Istenben is hiszünk még sem láttuk még soha és őt is az egyház hírdeti ahogy a vámpírok is tőlük származnak :)Ja ÉS NEM VAGYOK ALKONYAT RAJONGó EGY KICSIT SEM!!!!!
2010. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:

Na jól van figyeljetek. Hogy fürdene valaki vérben, ha megalvad?! Hogy szürcsölgetne valaki vért pohárból ha megalvad?! Most ti mondjátok nekem, hogy nem úgy kell elképzelni mint a mesében, miközben ti is így képzelitek azon egyszerű okból, mert ez mese.

Nem jellemzik sehol sem ugyan úgy a vámpírokat, a keresztény kultúrkörben hasonló, másik kultúrákban csak abban hasonlítanak, hogy vért szívnak. Na de hát ez logikus, nem, mi félelmetesebb létezik annál, mint hogy valaki kiszívja a véred? Ezzel tudta az egyház pl riogatni a híveit, hogy csináljátok azt amit mi, az egyház mond, különben a pokolra kerültök ahol ilyen szörnyszülöttek vannak.

Na de akkor megint mondok valamit. Bizonyítsátok, hogy vannak! És ne azzal gyertek, hogy én bizonyítsam, hogy nincsenek, vagy hogy hallottatok egy mesét a nagyitól és ezért vannak. Na ugyan! Akkor ennyi erővel léteznek zombik, egyszarvúak, orkok meg miegymás amit már felsoroltam, mert ezekről is vannak mesék.

2010. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim válasza:

Ne add fel azt amiben hiszel,csak azért mert mások azt gondolják ez badarság!Ha eddig kitartottál amellett hogy hiszel a vámpírokban, akkor ne is add fel!Amugy szerintem is léteznek, és már nem keveset olvastam róluk!

Ha akarsz beszélhetünk erről a témáról!

email címem:valis12@freemail.hu!

2010. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!