Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek vámpírok?

Szerintetek léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodom léteznek-e:)

Sztem igen,és magam is hiszek bennük,még ha sokak szerint dedósság=)Én hiszem az ilyen varázslatos lényekben...Szerintetek is vannak?

Miben hisztek leginkább?=)


2010. márc. 3. 19:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim válasza:
Amugy azt mondják,(legalábbis én úgy hallottam)hogy az állítólagos ,halálos járvány a pestis volt, de ezt csak eltusolták mert igazából a vámpírok műve volt az a sok haláleset!Nem tudom hogy igaz-e vagy nem én is csak hallottam!(de szerintem minden ok megvan rá hogy higgyek benne!)Amugy meg aki hülyének néz, amiatt hogy a vámpírokban hiszel,sztem az a hülye!
2010. ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
Szval mindez csak azt tanúsítja hogy léteznek vámpírok! és igen is hiszek benne! jahm apropo a vámpírok nem szürcsölik a vért poharakból! a nyaki ütőeredből szívja mert onnan a legkönnyebb elérni a fő artériákat! nah de mindegy , csak ez t nem értem hogy miért irogatnak olyanok akik nem is tudnak semmit erről!!.... am a bpi levéltárat ajánlom... mint ahogy az előbb is mondtam:!
2010. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:

Köszi nektek,én kiállok emellett és ki is fogok...Am én sem értem

Itt popperkodnak azt hiszik a vámpírok a boltban veszik a vért-.- Lassan az lesz fúróval fúrják ki az emberből a vért×Đ

2010. ápr. 1. 22:11
 34/62 anonim ***** válasza:

Pestist vámpírok okozták? Gratulálni tudok csak ehhez, főleg, hogy még mindig van pestis (csak sokkal kevésbé elterjedt, főleg erre, mert sokkal kevesebb a patkány mint anno) és azonosították az okozóját is. De tényleg valószínű, hogy fél európát vámpírok irtották ki, és közben senki sem vette észre.

Na már most abban is kételkedek, hogy a nyaki ütőeres válaszoló olyan nagyon tudná, hogy mit csinálnak a "vámpírok". Láttál már vámpírt? Vagy csak így volt az Alkonyatban, meg a Drakula filmekben és azért mondod?

Nagyon szemét lennék akkor ezt az egészet felnyomnám a napiszarra :D

2010. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:

Ne legyél már olyan nagyra magaddal! figyelj! Én még nem taliztam vámpírral! .... mondom még!!:P

De ez tudni való! de mindegy szval ha neked ilyen irreális az egész akk miért válaszolsz?? Nah nekem meg ez az irreális!!pfff csak annyit hogy nézz utána böngéssz egy kicsit a dologról és csak utána alkoss véleményt!! am meg a twilightban szó sincs erről plusz a draculában sem::. szval te idióta vagy én meg elvisellek!! nah mindegy .. fellökheted napi szarra:O:P ha ez neked jól esik!! egyes degenerált aberált emberek járnak oda! nem számít a véleményük és hogy őszinte legyek a tied sem nagyon!! tégy amit akarsz... de mondom, hogy óvatosabban a kritikával!!! -.-

2010. ápr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:

Mivel ez egy FÓRUM ahol válaszokat adhatunk ezért akkor írok ide amikor akarok, ugyanis választ adok. Az hogy jó e úgyis eldől.

És ne hidd azt, hogy ez engem nem érdekel, lefogadom többet olvastam utána mint te és kvázi ha nem érdekelne akkor nem is járnék ide.

Azt meg viszont ne mond nekem, hogy az Alkonyatba meg a Drakula filmekben nem az emberek nyakából szopták a vért.

2010. ápr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam hogy ne gyere ide! hanem azt, hogy kímélj meg a személyeskedéstől!!! nem vagyok kivi rád! szval... csak objektíven irj ne fikázd az előtted szólókat! és nem hinném hogy többet olvastál ... volna de mindegy!
2010. ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
te kezdtél személyeskedni, szóval én sem vagyok "kivi" rád ^^
2010. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:

XD

Az oltogatónak szól:)

Rakd fel napi szarra,ha be akarsz égni:D

Legalább jót röhögünk rajtad,meg a primitív viselkedésen...Meg még én is röhögök rajta:)

Am.Nem értem egyes emberek viselkedését...De hát nagy az Isten "állatkertje":)Csak túlságosan elszabadultak benne patkányok:)

2010. ápr. 6. 23:43
 40/62 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés... lehet, hogy a vámpírok is innen jöttek? :D
2010. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!