Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A legenda vagyok című film...

A legenda vagyok című film lehetne valós?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 06:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Miért? Nem lehet az embereknek olyan valamit adni, ami hasonlót vált ki, mint a filmben?
2015. júl. 9. 07:58
 4/27 anonim válasza:
ne éld bele magad :D
2015. júl. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Az csak egy film. Nem kell beleélned magad.
2015. júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Miért? Nem lehet az embereknek olyan valamit adni, ami hasonlót vált ki, mint a filmben?


Inkább, ha elvonsz tőlük bizonyos dolgokat, akkor érhető el ilyesmi. :D

2015. júl. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Én nem tartom kizártnak hogy kifejlesszenek vagy már ki is fejlesztettek olyan biológiai anyagot amitől az élőlények gondolkodása teljesen elnyomódik agresszívvá és ösztönlénnyé válnak teljesen

De ha létezik is ilyen anyag akkor se valószínű hogy harapással már fertőzne vagy feltámasztaná a holtakat.

Úgyhogy a zombi apokalipszis szinte kizárt :)

2015. júl. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ott keverték a zombikat a vámpírokkal. Nincs olyan hogy kimegy a napra valami és azonnal meghal
2015. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Wadmalac ***** válasza:

Olyan szerek már most is léteznek, amivel az emberből indokolatlan agresszivitást lehet kiváltani. Olyan szer is, amivel el lehet nyomni az akaratot, a döntésképes tudatos működést, tébláboló "zombit", egyszerű utasításokat zokszó nélkül végrehajtó kriplit lehet az emberből csinálni vele, amíg a szer hat.

Na most vagy-vagy.

Az összes ilyen zombis rémötlet valószínűleg a veszettségből indul ki, aminek van egy olyan fázisa, amikor a fertőzött habzó szájjal támadhat a környezetére.

De az a tulajdonság-komplex, amit akármilyen zombis filmben ezeknek az "élőhalottaknak" adnak, az kizárt.

2015. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom a zombikról szóló történetek afrikai vudu "varázslók" ténykedéséből indult, akik valamilyen főzettel tetszhalott állapotba hoztak embereket, akár több napra is (talán még el is földelték őket), és amikor felébredtek, olyan szintű agykárosodásuk volt, hogy semmi akaraterejük nem volt, lehetett napestig dolgoztatni őket, stb. Tuképpen rabszolgákat gyártottak maguknak.


De olyan, hogy fizikailag halottak lennének, és mégis jönnek-mennek, olyan tuti nincs. Ezt a napfény dolgot meg szerintem azért tették bele a filmbe, hogy a főhős szabadon is tudjon mászkálni a városban, szóval sima írói, dramaturgiai megoldás. Amúgy sem a zombik a film lényege, ők csak egy kitalált környezetet adnak, amibe a főszereplőt helyezik.

2015. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!