Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék itthon tanulni?

Hogyan tudnék itthon tanulni?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék itthon tanulni most nyáron, hogy a sulira minden olyat tudjak, amivel órán meglephetem a tanárt? Szeretnék nagyon művelt lenni, annyi mindent tudni, amennyi csak a fejembe fér. Hogyan érhetem el ezt itthon?
2015. júl. 24. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Könyvek, könyvek, könyvek! Én azt tanácsolom, hogy olvass. :)
2015. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Wikipédiáról is lehet nagyon gyorsan tanulni. (Innen a neve...)
2015. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én például jól tudom magam fejleszteni, hogy mindennek utána olvasok, vagy könyvben, vagy számítógépen. Matekot is például youtuberól, egy félév anyagát 3-4 nap alatt átvettem. Csak hosszútávon fárasztó, nyilván. Elég nehéz elérni azt, hogy annyit tudjak, amennyi csak a fejembe fér. Angolt például úgy tudok itthon tanulni nagyon hatékonyan, hogy veszek egy pár száz oldalas angol szakszöveget, és kiírom az ismeretlen szavak jelentését. Így pár nap alatt össze jöhet 500 szó is, mert nagyon gyorsan lehet az interneten a fordítóban keresni. Valahogy így lehet nagy tudásra szert tenni, és a lényeg a folyamatosságon, gyakoriságon van szerintem.
2015. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Kíváncsi vagyok más véleményére is, hogy hogy lehet a lehető legnagyobb tudásra szert tenni.
2015. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 31. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!