Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » El lehet érni ugyanazt a...

El lehet érni ugyanazt a hatást "természetes" módon, mint amit az alkohol nyújt, amikor hatalmas önbizalmad lesz és megszűnnek a gátlásaid?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán, körülbelül havonta egyszer megyek szórakozni néhány emberrel, és akkor általában szoktunk inni. Ilyenkor nagyon jó érzés az, hogy teljesen oldódnak a gátlások, sokkal könnyebben leszólítod az embereket, sokkal közvetlenebb vagy, sokkal szívesebben ismerkedsz, haverkodsz, és teljesen lazának érzed magad. Ez az érzés csodálatos, és nagyon jó lenne, ha mindig ilyen tudnék lenni. Na most, nyilván nem fogok emiatt alkoholt inni rendszeresen, érthető okok miatt, viszont kíváncsi vagyok arra, van-e valamilyen módja annak, hogy megváltoztassam a "személyiségem", vagy növeljem az önbizalmam olyannyira, hogy ugyanazt az érzést el tudjam érni, amikor iszom?
2015. szept. 25. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
persze csak placebo kell hozzá.
2015. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

AZ alkohol természetes, de vannak rá mesterséges szerek is.

De miért kell neked szer? Ha gyakorolsz, egy idő után magától is megy.

2015. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell szer. Nekem egy megoldás kell ahhoz, hogy el tudjam ezt az érzést érni. Pszichológus? Vagy mit javasoltok?
2015. szept. 25. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!