Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 1996-os, MTV-n sugárzott...

1996-os, MTV-n sugárzott doku-sorozat: Test-részek. Mi a címe angolul?

Figyelt kérdés
Elvileg egy BBC-s széria volt, viszont sehol nem sikerült találnom semmiféle támpontot arra vonatkozólag, hogy ma hol vagy hogyan lehetne beszerezni. Gondoltam, az angol címmel könnyebb lenne, de azt se lehet kideríteni. Valaki tudja esetleg...?

2015. szept. 29. 20:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és szinte biztos, hogy _nem_ "body-parts" mert ilyen című BBC dokut sem találtam sehol.
2015. szept. 29. 20:03
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mellé, barátom. :) Természetesen ilyesféle keresgéléssel kezdtem én is, és miután így sem találtam semmit, jöttem ide. De azért köszönöm a segítő szándékot. :)
2015. szept. 29. 20:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak a jegyzőkönyv kedvéért, ha bárki mást is érdekelne esetleg: végül meglett: Bodymatters, így, egybe. 1986-os, ráadásul.
2015. szept. 29. 20:54
 5/6 anonim válasza:

Esetleg linket tudnál küldeni plz mert nekem is kéne csak nem találom

Előre is köszi!

2016. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt, gondolom, úgy értetted, hogy linket, ahonnan letölthető a sorozat. Olyat sajnos NEM találtam, csak azt találtam meg, hogy mi a sorozat neve angolul, ezt jegyeztem fel ide a legutóbbi beírásommal. De ennél tovább sajna már nem jutottam - az angol címmel keresve se találtam meg sehol letölthető (vagy akár csak streamelhető) formában.
2016. jún. 1. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!