Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Topictalálkozó - kit érdekelne?

Silber kérdése:

Topictalálkozó - kit érdekelne?

Figyelt kérdés

Első körben kérném az esetlegesen idetévedő moderátort, hogy ne törölje a kérdést annak ellenére, hogy nem megoldandó problémával kapcsolatos a kérdés. Azonban a specifikusságára való tekintettel más topicban NINCS létjogosultsága.


Tisztelt fórumtársaim! A minap az jutott eszembe, hogy a közeljövőben megejthetnénk egy "topictalálkozót". Többetekkel már évek óta járok ide, adjuk a válaszokat és tanulunk egymástól, jó lenne megtudni miféle embereket rejtegetnek a hozzászólások. Úgy vélem nem csak kellemes, de hasznos időtöltés is lenne egyben (kapcsolat- és közösségépítés). Mindez persze nem rúgja fel az oldal alapvető filozófiáját az anonimitásról, hiszen többen saját akaratunkból vállaljuk a nickünket.

Én személy szerint a Dunaújváros-Székesfehérvár-Budapest, illetve Tiszaújváros-Miskolc-Budapest háromszögekben tudnék elsősorban mozogni, az időpont a speciális munkabeosztás miatt változó, de nem megoldhatlan.

Úgy vélem, ha 10-12 ember jelezné a részvételi szándékát megejthető lenne.



2015. okt. 19. 18:34
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
De nem a "Terhesség lehetséges így?", "Vajon megcsal?" és hasonló jellegű kérdések kiíróira gondolsz, ugye?
2015. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó lenne. Én nagyon szívesen találkoznék büdös nyúllal, wadmalaccal, 2xSü-vel, sadam87-tel, Ozmiummal, Tislerics Mátéval, stb. Van egy elképzelésem a személyiségükről, tök jó lenne, ha a valóság megcsúfolná ezt (mint mindig).
2015. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:

Én is el tudnék képzelni egy összejövetelt nem túl nagy társasággal. Glifa vagyok.

Üdv.

2015. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 Hardy Weinberg ***** válasza:
100%
Nem féltek attól, hogy csalódást jelentene élőben találkozni?
2015. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

Én úgy vélem, talán ez az egyetlen olyan topic az oldalon amelyben normál esetben nem a válaszoló személye, hanem a szakmaisága a fontos. Az, hogy valakinek van egy kialakult idillképe a másikról és az eltér a valóságtól... Ez már mindenkivel megesett, aki neten szedett össze valakit. :)

Véleményem szerint több előnnyel járna a találkozó, mint hátránnyal. Aki nem így gondolja, nem kényszerítjük rá, a részvétel opcionális.


P.S.: Szigula is bejelentkezett, privátban (pesti helyszínnel).

2015. okt. 20. 14:38
 6/49 dellfil ***** válasza:
100%

Szeretnék elmenni, mert kíváncsi vagyok a nickek mögött "megbúvó" emberekre is. Milyenek vagyunk "élőben", mennyire egyezik a kialakított kép a valósággal? Tanulságos lenne.:)

Nem utolsó sorban, azért intelligens emberekkel beszélgetni egy nagyon jó dolog.


dellfil


U.i.: Mikor és hol?

2015. okt. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak jó emlékeim vannak az ilyen találkozókról, úgyhogy szívesen rész vennék ezen is.


DeeDee

**********

2015. okt. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

Akkor ez eddig hat résztvevő:

- Szigula

- Talintulli

- Glifa

- Delfill

- DeeDee

- Silber


Egy pár alkalommal még ki fogom emeltetni a kérdést hátha páraknak elkerülte a figyelmét, de ez már egy jó kezdő létszám.

2015. okt. 25. 21:28
 9/49 anonim ***** válasza:
Engem igen.
2015. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 Wadmalac ***** válasza:

Csatlakozom az ötlethez, csak az időpont-egyeztetésnél én leszek az egyik legnehezebb eset.

Győr-Esztergom-Budapest vonal mentén a helyszínre vevő vagyok.

Volt ilyen felvetés több mint egy éve aztán valahol elhalt a dolog. Vagy csak én maradtam le... :D

De mindenképpen érdekel, valóban sok ember van, akivel szívesen ülnék le élőben, mert az eddigiekből láthatóan nagyon szórakoztató beszélgetések, viták születnének. Nem is akarok neveket kiemelni, mert annyi értelmes-érdekes arc van itt, hogy tutira kifelejtenék valaki fontosat a sorból.

2015. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!