Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért függ egy ember természet...

Miért függ egy ember természete attól hogy mikor illetve melyik csillagjegyben született?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 13:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
én pl. 91-ben születtem vízöntő jegyben, és találtam egy horoszkópot ami szórul szóra tökéletesen illik rám. de miért van ez? vagy ez is egy megmagyarázhatatlan dolog? nagyon fúrja az oldalam ez a kérdés :)
2010. márc. 17. 13:08
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem is függ tőle. Ezeket a horoszkópokat úgy csinálják, hogy mindenki találjon benne egy csomó dolgot, amiben magára ismer.
2010. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Hihetetlen, már eltelt negyven perc, és még egy horoszkóphívő sem szedte le rólam a keresztvizet ezért a válaszért. :-DDDD
2010. márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Számomra elkeserítő, hogy egyáltalán a horoszkóp köré,ami amúgy egy áltudomány, ilyen nagy üzlet összpontosul. Akinek van valamilyen szintű természettudományos, csillagászati ismerete az vagy elszörnyülködik, vagy kineveti az ezzel foglalkozó, űző egyéneket. Én azt javaslom inkább, hogy kapj elő egy csillagászati könyvet és olvasd el, ha szorgalmas és figyelmes vagy, akkor rá fogsz jönni, hogy a horoszkóp csak egy kuruzslás, a szélhámosság teteje.

Nem bántásból írom, hanem szeretném,hogy minél kevesebben dőlnének be ennek. Nagyon szomorú, hogy ennyien foglalkoznak ezzel és, hogy szakmát is lehet ebből szerezni, amiért pénzt kapnak, manapság a legtöbb újságot is teletömik ezzel a maszlaggal és sajnos el is hiszik sokan.


Ha érdekel a téma és kicsit levetkőzd a horoszkópban való hited, akkor belinkelek neked egy irományt a horoszkóp kritikájáról, amit egy szakavatott, tudós, csillagász írt!!!!! És nem holmiféle embereket szándékosan megtévesztő kuruzsló.


[link]


Tényleg ajánlom figyelmébe azoknak, akik tisztán akarnak látni.

2010. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Én sem hiszek a horoszkópokban, sohasem olvasom el, hogy mit írnak a jegyemről, de azért elcsodálkozom azon, hogy ránézésre - 70-80%-os biztonsággal - meg tudom mondani egy Magyarországon élő, de alig megismert emberről, milyen jegyben született. A tévedéseim is magyarázhatóak, mert általában a szomszédos jegyre tippelek. Vajon miért?

Arra gondoltam, hogy talán az évnek az a szakasza, amelyben először tapasztaljuk a világot, hatással van a világlátásunkra és a jellemünkre, de nem hiszem, hogy ebben a csillagok volnának a meghatározóak.

2010. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Én azt nem értem ebben a horoszkópmizériában,hogy ugye vannak a különféle hívek(keresztények,buddhisták,ufohívők,szellemhívők stb)és vannak a horoszkóphívők.

De,míg egy keresztény vagy egy buddhista meg tudja mutatni,honnan veszi a hitét(Biblia pl)addig a horoszkóphívők mire hivatkoznak?honnan szerzi pl a Kiskegyed horoszkóp szerkesztője,hogy a Mars és a Vénusz együttállása miatt a mérlegnek szerencséje lesz pénzügyekben?Van egy általános horoszkópútmutató?És azt ki írta?Egyiptomi csillagászok?Melyik az a könyv,tanítás,ami útmutatóul szolgál ahoroszkópok megírásához?

2010. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért? Függ egy ember természete attól, hogy mikor illetve melyik csillagjegyben született?
2010. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Néhány előttem szólónak:


Galilei is azt merészelte mondani,hogy a Föld gömbölyű...



...a többit tudjátok.

2010. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudjuk. Igaza lett, megvakult és meghalt. És?
2010. márc. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

16:21 Mi van Galileivel?Én nem tudom.

Ki korán kel aranyat lel.Ez sem tartozik ide,de tudjátok.

2010. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!