Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért függ egy ember természet...

Miért függ egy ember természete attól hogy mikor illetve melyik csillagjegyben született?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 13:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az tény, h fugg, viszont az is teny, h az ujsagban olvasott horoszkop nagy biznic, és humbuk. Tobbek kozott az is a cél az ilyen jellegu "horoszkopokkal", h lejarassak az asztrologiat, mint tudomanyt. Latom sok olvaso szamara ez mar sikerult is.

Az igazi asztrologia, ami valoban zsenialis dolgokat rejt szamunkra egyszeris nem csak attol fugg,h melyik honapban szuletsz, hanem rengeteg egyeb csillagallastol, mint pl aszcendens, sarkanyfej, sarkanyfarok, lilith, stb...

H miért van ugy, ahogy van, azt nem nagyon értjuk, mint ahogy a villamos aramot sem tudjuk, h igazabol mi az, és h mukodik, de megtanultuk alkalmazni.

Az asztrologia nem josol, hanem elemez, felterkepezi a személyiseged LEGMELYET, h megerthesd, h mit miért csinalsz. Belinkelek egy oldalt, amelyik tulajat ismerem, és rendeltem tole ilyen "személyes horoszkopot". Merem allitani, h megvaltoztatta az életemet. Megertettem önmagamat valamilyen szinten, és az élet kulonbozo stadiumaiban mindig elo tudom venni, h megertsem, h mi is zajlik velem.

[link]

Sok sikert hozza! :)

2010. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!