Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehet hogy a csótány intellige...

Lehet hogy a csótány intelligensebb mint az ember?

Figyelt kérdés

A csótányokat apró, jelentéktelen rovaroknak látjuk, de lehet hogy nagyon is okosak és csillagközi utazásokat is tesznek akár, de ezt álcázzák avval, hogy hülyének tettetik magukat hogy össze vissza mászkálnak.Első elolvasásra viccesnek tűnhet:D

Kérlek komolyan vegyétek a kérdést, honnan tudjátok hogy nem így van?Lehet hogy ez igaz, most épp a csótány jutott eszembe, de lehet bármelyik másik állat/rovar is.


2010. márc. 23. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ezt nem tudom most viccből írtad-e, vagy nem, mondjuk mindegy is, de erre már én is gondoltam:D, mondjuk én valami tengeri lénnyel kapcsolatban. ki tudja...
2010. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Írtam is a kérdés kiegészítésében hogy nem viccből írtam ki, szerintem lehetséges hogy van itt a földön ilyen faj.Szerintetek?
2010. márc. 23. 17:11
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Amiről te beszélsz az nem csótány, hanem csótánynak álcázott ismeretlenizé. :D
2010. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát a Zsoltiná biztos!
2010. márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha mar ilyen letezik, akkor az emberi format oltene vagy olt. Nem? Egy csotanyt (tudom, hogy csak pl volt) osszetaposol megmergezed stb. Nem hiszem hogy olyan alakot oltenenek ami veszelyes nekik.
2010. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Így van, és mindent túlélnek az atomrobbanásig. Az emberek meg csak okoskodnak, okoskodnak, aztán megvan a baj! :D
2010. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azt nem az adott lény dönti el hogy milyen formát ölt, és akkor mi van ha eltaposhatjuk őket?Minket is eltaposhat egy elefánt.
2010. márc. 23. 17:59
 8/18 anonim ***** válasza:

Hát nálad lehet, hogy intelligensebbek. ;)

Gondolom nézted régen a Kémkutyákat (talán ez volt a címe)

2010. márc. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem néztem, de most mit kell bunkózni egyből?
2010. márc. 23. 18:32
 10/18 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy bunkóztam! ;) érted, kacsintok ;)
2010. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!