Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha van csótány a lakásban,...

Ha van csótány a lakásban, tényleg megrágcsálhatja az ember száját és szemhéját miközben alszik?

Figyelt kérdés
Brrrr....Ezt hallottam az egyik ismerősömtől.
2009. máj. 31. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég sokáig laktam csótányos lakásban, nem tűnt fel hogy bármimet is rágcsálná :D Meg ki nem venné észre ha rámászik? Én az ágyból is kiugrok ha rámmászik valami kis bogár, egy csótány meg nem olyan picike...
2009. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti nem ràgcsàl embert. Amugy meg ugyis èszrevennèd, ès felèbrednèl, ha ràdmàszna. ès csak kajamaradèkot eszik.
2009. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na, megkérdeztem honnan szedte! Innen: [link]

"Szélsőséges esetben az alvó embert is megtámadhatják, a szemhéjat, az ajkakat és a körmöket rágcsálhatják, amivel súlyos lelki ártalmat okozhatnak."

Jó, mi! Brrr...

2009. máj. 31. 15:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hű tényleg ezt írja... De nem értem, mégha tényleg meg is rágcsálná, az miért lelki ártalmat okoz? Inkább testit, nem?

Különben meg hogy rágcsál meg? Van neki foga?

2009. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem, hogy rágcsálna. Mamáméknál is voltak, de ott se rágcsálták őket. Ha nyitott szájjal alszol, kaját keresve lehet bemegy a szádba, de azt meg észreveszed, ha rádmászik.
2009. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!