Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van tényleges bizonyíték...

Van tényleges bizonyíték arra, hogy a piramisokat rézvésővel és fűrésszel+homokkal készítették?

Figyelt kérdés
Vagy, hogy egyetalán emberi kéz alkotta? Mert az illesztések nem erről árulkodnak.
2015. dec. 31. 19:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Láttam a piramisok titkait. A falon repülő tárgyak láthatók. Azért kérdeztem mert ember nem látszik rajta, csak nefilimhez hasonló ábrák (a nefilim egy legenda talán valós talán nem). A legérdekesebb, hogy hogyan tudták olyan szimmetrikusra megcsinálni kifaragni azt az arcot? Teljesen pontosan szimmetrikus, tized mm re. Megvizsgálták számítógépen.
2016. jan. 1. 16:30
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem, az, hogy Te valamit nem értesz miért tenne bármit is lehetetlenné.
2016. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az ókori egyiptomiak ki tudták számolni a Föld kerületét, számomra meglepő pontossággal.

Te, ma elméletileg a hozzájuk képesti szuper ismereteiddel ki tudnád számolni?

Megsúgom: napi "tevejáróföld" volt a mértékegység...

2016. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Láttam a piramisok titkait. A falon repülő tárgyak láthatók. Azért kérdeztem mert ember nem látszik rajta, csak nefilimhez hasonló ábrák (a nefilim egy legenda talán valós talán nem)."


Soha senki nem látott még egy darab árva nefilimet sem, szóval honnan tudod, hogyan néznek ki a nefilimek, és hogy ezek az ábrák nefilimekhez hasonlítottak?


"A legérdekesebb, hogy hogyan tudták olyan szimmetrikusra megcsinálni kifaragni azt az arcot?"


Voltak már az ókorban is, akik nagyon ráértek ilyenekre. Amelyik faragás nem sikerült, azt kukázták, amelyik igen, azt meg beépítették. Ez általában ma sincs másként.

2016. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Lehet te nem láttál de én már láttam.
2016. jan. 1. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!