Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mostanába látomásaim vannak...

Mostanába látomásaim vannak szellemekkel kapcsolatba. Igazam lehet? . Léteznek szellemek vagy csak bediliztem?

Figyelt kérdés

Olyanokat látok hogy kinézek az ablakon és a kapu előtt elsuhan valami fekete árny...meg próbálok elaludni becsukom a szemem és két ilyen világító szemet látok közeledni és egyszerre csak kinyitódik a szememO_O

ez ijesztő...


2010. márc. 27. 09:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

15:04

Igen,és mi céluk lett volna,főleg,hogy aki felkiáltott a messzeségből ki sem szúrhatta senki,ha mi voltunk a célpontja..kinek és mi oka lett volna ezt tenni?Miért nem lehet,miért olyan nehéz elfogadni,hogy vannak dolgok,amikre még nincs magyarázat?Ez marhajó,hogy ha leszállnak az ufók,azt keresed majd,hol a kandikamera,és le akarod tépni a bőrüket,ahelyett,hogy rájönnél,hogy jééé...léteznek!!És te évekkel utána is keresni fogod a cipzárt a testükön,és mivel a lehetőséget sem adod meg a létezésüknek,nem bírod majd elviselni,hogy nincs igazad,és belebolondulsz..és narancsgömbök,amiket láttunk,valószínű,hogy irányítható kerekre fújt lufik voltak,mécsessel,és az irányítója keresztül úszta a Dunát,hogy a túloldalt is tudjon ijesztegetni vele embereket,mert ez a hobbija,ugye??

Vagy esetleg gömb alakú madarak voltak szárny nélkül,akiknek égett a gyomruk,ezért világítottak? :D Az emberek képesek olyanokkal magyarázni a dolgot,amit nem tudnak felfogni,hogy kész nevetséges..

2010. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

bocs,azt hittem ezt itt is leírtam,de röviden narancsos világító gömböket,négyet láttunk nemrég,mi is pont négyen voltunk,és a távolból felkiáltott valaki,hogy az meg ott mi a f@sz???Erre értettem az előbbit..Amúgy a gömbök lassan elkanyarodtak a dunán átmentek,és eltűntek a messzeségben..szerintünk ufójelenség volt,mert nincs az a gömbvillám,ami így nézne ki,és nem négyesével,nem lassan,és nem kanyarodva haladnak..


ha meg a szellemekről van szó,bent voltunk a lakásba..


figyelni fogom a sok marhát,aki nem fog tudni beletörődni,ha egyszer leszállnak az ufók,és rohannak majd a pszichomókushoz,hogy azt hallucinálták,hogy jött a földönkívüli..és ha a hiradó is mondja,akkor meg nézik,mikor mondják,hogy csak vicceltek,és ha nem,ha tök komoly az egész,kitépik a hajukat,és mennek a zárt osztályra,mert ön és közveszélyesek lesznek a bekövetkezett tényektől..nem kéne belegondolni,mi van,ha mégis?Szokjatok hozzá a gondolathoz,mert az sincs kizárva,hogy az ufók még a mi életünk alatt lelátogatnak segítséget adni,persze ha majd nem puskákkal várjuk őket..

2010. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%

Lol utolsó jót nevettem rajtad:D

Én nem tagadom, hogy létezik a földön kívül értelmes élet, de nem is tartom valószínűnek, pláne, hogy ide látogatnának. Ezek szerint akkor szerinted Zeusz meg istentársai és léteztek? Mert ugye a görögök látni vélték őket. Vagy ők is földönkívüliek voltak? Ja és ha valóban ÉRTELMES élőlények a földönkívüliek, akkor meg se próbálnak velünk kapcsolatba lépni. Méghogy segítenének nekünk:D Jó vicc:)))

2010. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

én egyébként úgy gondolom hogy vannak akik az ufókban hisznek és hülyének nézik azokat akik a szellemekben hiszenk(pl.)és ez igaz fordítva is...

én hiszek a szellemekben és nem nézem hülyéknek akik hisznek az ufóknak de én nem hiszek az ufókba...

2010. márc. 28. 18:06
 15/18 anonim válasza:
87%
Igenis léteznek szellemek,nem diliztél be,DE nem bántanak,szóval nem kell tőlük félned! Én is csak azért hiszek bennük,mert nem egyszer,nem kétszer volt szerencsém látni,érezni,kapcsolatba lépni velük. Az elején én is megvoltam ijedve,mint te,de -ciki vagy nem- magam mellé rendeltem Anyukámat,hogy aludjon velem,és rendbe jöttek a dolgok,és nyugodtabban aludtam el,alvás közben meg nem érdekel,hogy mi történik körülöttem,úgy alszok mint a bunda:D Egyébként nekem is ilyenekkel kezdődtek,aztán embereket láttam.Legfurcsább az volt,mikor egy éjszaka legjobb barátnőm nálam aludt,és ugyanazt álmodtuk,ugyanarról a lányról,és hát azt a lányt ne egy cuki édespofinak képzeljétek el.:D Na de mindegy,meg kell szokni,mert te is oda fogsz kerülni(remélhetőled sokára),mert ők is emberek voltak,mint mi.:)
2012. ápr. 15. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 NorbiN válasza:
én hiszek a szellemekben de nem csak jo szellemek vannak hanem rosszak is akik megolnek vagy zaklatnak pl bloddy mary
2012. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Bloody Mary valóban gonosz. Túlzott fogyasztásától kiszámíthatatlanná válik az ember, esetlegesen emlékezetkiesést is okozhat.
2012. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 szellemhunt válasza:
Nem akarlak meg ilyeszteni de a szine es a szempar alapjan ez nem szellem hanem liderc. Nem.mondom szazra de jobb ha kitisztittatod a lakast. Minden esetre ne felj mert abbol taplalkozik.
2014. júl. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!