Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Animal planeten láttam nemrég...

Animal planeten láttam nemrég több érdekes dokumentumfilmet is, ezeknek mennyi valóságtartalma van?

Figyelt kérdés

Két nagyon érdekes "dokumentumfilmet" láttam. Sajnos csak az egyiknek tudom a címét "Kannibál a dzsungelből" Egy ornitológusról szól, akit kannibalizmussal vádolnak meg és ítélnek el. E filmben azt bizonygatják, hogy nem bűnös az illető, mert majomemberek ették meg a tudós társait...

Rákerestem a neten a nevekre, de semmi magyar hivatkozást nem talált. Néhány angolt igen, de nem igazán megy az angol.

A dokumentumfilmben valós eseményeknek, videóknak mutatják be az egész sztorit. De lehetséges hogy csak egy áldokumentum filmet készített az animal planet.

A másik dokumentumfilm sellős volt, az is nagyon érdekes volt. Viszont szintén nagyon elrugaszkodottnak tűnt a valóságtól. Ezek valós, megalapozott dokumentumfilmek, vagy áldokumentumfilmek?


Köszönöm a segítséget!

Egyébként az általam is említett műsor letölthető egy n-nel kezdődő és angol magra végződő letőltő oldalon is, az említett címen.



2016. jan. 31. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:

"Kannibál a dzsungelből"

Nem ártott volna, ha végignézed a filmet.

Lelőjem a poént, vagy megnézed a végét is?


A sellő pedig más néven tengeri tehén. Létezik ilyen állat.

2016. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tehát ál dokumentumfilm. :) Nem értem, hogyan adhatja a nevét hozzá egy ilyen neves csatorna?


A sellősnél viszont az az állat nem magyarázza a videófelvételeket, például a tengeralattjáróból készített videó, ahol tisztán látszanak az ujjak. Míg az általad említett állatnak ilyene nincs.

Illetve volt még egy megalodon-os dokumentumfilm is.

Ezek is olyanok mint a dzsungeles??

2016. jan. 31. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!