Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy teliholdkor...

Mért van az, hogy teliholdkor mindent előre megérzek?

Figyelt kérdés
Nem nagy dolgokat. Pl: tudom mi lesz a következő mondata a tanárnak, tudom, h most mi fog történni. Megérzem előre az eseményeket. Elég ijesztő. :D
2010. márc. 29. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl sokszor nézted meg azt a tvájlájtot vagy mit.
2010. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

csak olvastam ;)

De tényleg nem poén kérdésnek szántam. : )

Csak ez nekem is fura. :(

2010. márc. 29. 17:55
 3/6 dellfil ***** válasza:

Most dicsekszel, vagy panaszkodsz?

Egyébként nincs "tudományos" magyarázat az ilyesfajta elképzelésekre. :)

2010. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mér kell szurkodni? :( Csak kíváncsi voltam, hogy ez magyarázható-e valamivel..Nem vagyok az a fajta, aki, ha dicsekedni akar vmivel, akkor kiírja a gyakorikerdesek-re. Egyébként nem csak én vagyok az egyetlen ilyen. De más se tud rá magyarázatot adni. Az egyéb kérdésekhez is berakhattam volna, igazad van, de nem gondoltam, hogy ekkora probléma, ha ide írom. Ha nem tudod, akkor mér kommentelsz.. wáá

Bocs

2010. márc. 29. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg újhold idején van problémám, ugyanis előtte-utána két nappal nem tudok aludni, pedig egyébként nagyon jó alvókám van. Ezt nem olvastam, minden egyes újholdkor megtörténik. Az öcsémnek a telihold okoz alvásproblémákat. Nem képzelgés, hanem tény. És miért nincs ezekre, meg még sok más hasonló jelenségre tudományos - idézőjel nélkül - magyarázat? Nem az lenne a tudomány feladata, hogy az ismeretlen dolgokra megoldást találjon? Az az érzésem ilyenkor, hogy a mai tudósok rettentően beképzeltek, azt hiszik, hogy már mindent tudunk, pedig szerintem a világról való ismereteink jelenlegi szintje a tudás jéghegye csúcsának a csak töredéke.
2010. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves utolsó válaszoló! :D
2010. márc. 29. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!