Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok teliholdkor...

Miért nem tudok teliholdkor aludni?

Figyelt kérdés

Jó alvó vagyok. Ha elfáradok eltudok aludni 5 percen belül! És megfigyeltem, hogy teli holdkor pl. tegnap éjjel nem bírtam sehogyse aludni. Világos is volt, de bevolt húzva a függöny, de átlátszott, és zavart. Nem bírtam aludni, vagy egy óráig forgolódtam! Minden teliholdkor ez van! És nagyon rossz, mert már olyan álmos voltam, és nem birtam aludni. Halottam, hogy a hold az állatokra is hatással van! És rám is. Miért van ez?

Értelmes válaszokat kérek, reális magyarázatokat! Ne olyat, hogy vérfarkas leszek...stb!


2009. szept. 3. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
A Hold erőt fejt ki a földre teliholdkor fokozottan, van aki erre érzékenyebb úgy látszik te is.
2009. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Változnak a mágneses mezők.Apály-dagály is a Hold vonzása miatt van.
2009. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele,de nem tudom,miért vagyok erre érzékeny.
2009. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel, nem nagyon megy az alvás teliholdkor, sőt sokkal több az energiám is ilyenkor. És ráadásként, hogy még poén is legyen, fém-allergiám van, de csak egy fémre vagyok allergiás: az ezüstre XD
2009. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

23:43


Ez most komoly? :D Akkor van alapja ezek szerint a legendáknak :D

2009. szept. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

01:26-os:

Igen, komoly.

Egészen kicsi korom óta begyullad a bőröm, ha ezüstöt hordok, ha pl: 1 napig van rajtam ezüst gyűrű, akkor már viszket és piros lesz az ujjam, 2-3 nap folyamatos hordás után meg már kipattogzik, hólyagos lesz, bevörösödik és megduzzad ott, ahol a gyűrű volt, és a környkén :(

A fülbevaló meg még szörnyűbb reakciót vált ki rövidebb idő alatt... Pegig az ezüstékszerek tetszenek legjobban :(

(23:43-as)

2009. szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
66%
Az emberi szervezet 70-80%-a víz, és ugye a telihold erős hatással van az apály-dagály változásra. Valszeg ez a magyarázata, a női ciklus is holdhónap alapján változik, nem naptári hónap alapján.
2009. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
14%
Mert sellővé fogsz változni xD
2009. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
11%
MERT FARKASEMBER VEGY BAZZE
2009. dec. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
TE MEG EGY H*LYE GYEREK VAGY BAZZE!
2009. dec. 4. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!