Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi ennek az IQ tesztnek a...

Mi ennek az IQ tesztnek a megoldása és hogyan vezethető le a megoldása?

Figyelt kérdés
[link]

2016. febr. 19. 21:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
13%

"Bele kellene látni a pontrendszerbe a feladat készítője által elfogadott megoldás kiderítéséhez. Ezért is nem szeretem az ilyesfajta IQ teszteket, mert ha az ember kicsit máshogy gondolkodik, rájöhet másik helyes megoldásra is, amit a feladat meg nem fogad el.. "


Szerinted 1, 2, 3, 4 után milyen szám következik?

Szerintem egyértelmű.

De ha akarod, akkor bemesélheted, hogy a kérdező az a 6-ra gondol, mert az első számokban nincs 5-tel osztható.

Ha több lehetőség van akkor

2016. febr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
13%
.... az egyszerűbbet kell használni.
2016. febr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Na miért nem érveltek még többet a H mellett?

Pedig olyan szépen felszavaztátok őket.


Ez a baj az országgal, hogy a hülyék vannak többségben (pl csak meg kell nézni ki van kormányon a parasztvakító propagandájával).

Pedig a hülyébbek nem is jönnek ebbe a kategóriába, a leghülyébbek pedig internetezésre se képesek.

2016. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13%

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak pedig tele vannak kételyekkel"


Csak nézzétek meg a válaszolókat, akik H-t mondtak, azok tényként írták fel, a második válaszoló pedig saját véleményként írta a válaszát.

2016. febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
De azért ugye majd írtok a két belinkelt oldalra, hogy rosszul tudják a megoldást?
2016. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Én is az F-re szavaztam a következők miatt:

A nyíl, amiknek csak egy végük van a nyújtást jelöli, a két végűek a színek felcserélését.

Ha sima négyzet lenne, akkor nem állna ferdén az alsó középső nyújtást mutató nyíl.

A színek felcserélését jelző pedig nem a színek súlypontjába mutat, tehát nem maradhat a talpán álló négyszög a jobb oszlopban.

2016. febr. 22. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!